Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a tapasztalatok, véleménye...

Mik a tapasztalatok, vélemények az Adena körömlakkról?

Figyelt kérdés
Tegnap ajándékba kaptam egyet (79-es, világoszöld színű) a Rossmann-ban hajszőkítőhöz. Színre nem olyan csúnya, legalábbis ez volt a választékból az egyetlen normális, de mivel nem ismerem, nem tudom, ki merjem-e próbálni. Neten is kerestem, de szinte semmit se találtam róla. Valaki ismeri ezt a lakkot? Gondolom nem gél hatású, ahogy elnéztem. De ha felkenem, és teszek rá fedőlakkot, meddig bírja? Önmagamtól nem vettem volna meg ezt, de ha már adták ingyen, hát elhoztam. Bár van egy sejtésem, hogy olyan vacak, hogy senkinek sem kell, azért adják ehhez-ahhoz ajándékba.
2016. júl. 20. 01:51
 1/1 anonim válasza:

Szia! :)

Ha még él a kérdés, nekem van egy pár ilyenem. Egyszer nézelődtem a körömlakkok között, és megakadt a szemem egy csodás gyöngyházas kékeszöld árnyalatún. Szerelem volt első látásra, és úgy voltam vele, hogy ennél olcsóbban már nem juthatok körömlakhoz (250 Ft volt), egy próbát megér, még ha másnap moshatom is le. Azóta is boldogan élünk, és beszereztem mellé még más szép színből is. :)

Általánosságban elég jó a száradási idejük. Van, amelyikből elég egy, de egyikből sem kell több kettő rétegnél az általam próbáltakból, és a gyöngyházasokon kívül egyáltalán nem szoktak vonásnyomot hagyni. Típustól függően eltér a sűrűségük, a gyöngyházasok például egész vékonyak, de van egy sima lila színűm, ami annyira vastag, hogy egyben le tudom húzni az egészet. A tartósságuk se rossz szerintem, kb. három nap az átlag (fedőlakk nélkül). Persze nyilván függ attól is, mit csinálsz, egy napi 8 órás dokumentumgépelés során lehetséges, hogy előbb elkopik. :D Habár a tapasztalataim alapján nem csak a körömlakktól, hanem a körömtől is függ, meddig bírja rajta.

Szóval összességében én nagyon szeretem őket, és teljesen elégedett vagyok velük. Ár-érték arányban csillagos ötös. :) Szerintem érdemes kipróbálnod mindenképp.

2016. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!