Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Azt mondják, hogy egészséges...

Azt mondják, hogy egészséges alapozót használni. Védi az arcbőrt a szennyeződésektől uv-tó, hidratál stb. Kipróbáltam már többször de én így 37. évem felé jobban kihozza a mimikai ráncaimat. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen a bőrápolási rutinod? Milyen alapozót használsz?
2016. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Babe arctisztitot használok minden este, es nappali es éjszakai hidratalo ill ránctalanító krémet használok. Nappal ha sminkelek arcra a szemfestéken kívül csak egy kis arcpirt használok. ez alá szívesen hasznalnék alapozót, de lehet,hogy ez csak a fiataloknak szép, nekem nem. Már nem emlékszem milyet próbáltam korábban, de draga jo minőségű volt. de el is ajandekoztam a baratnőmnek. Másokon olyan szép es egységes hatású lesz tőle az arca.
2016. júl. 2. 11:51
 3/7 A kérdező kommentje:
arckremet Vichy-t használok.
2016. júl. 2. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Egészségesnek nem mondanám. Azért szoktunk apalozót feltenni,hogy a bőrhibákat eltüntessük,egységesítsük az arcbőr színét. Törekedni kell,hogy minél kevesebbszer vagy egyáltalán ne használjunk alapozót.

A színezett hidratáló idősebb korban talán jobb ötlet. Kevésbé emeli ki,mélyíti a ráncokat. Remélem tudtam segíteni:)

2016. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, köszi szépen! :)
2016. júl. 2. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Vichy-t annyira nem szeretem, mindent telenyomnak alkohollal, ráadásul a rosszabbal.


Nem értek egyet, hogy az a cél, hogy ne alapozzunk.


Legyél benne biztos, hogy a bőröd tényleg azt az ápolást kapja, amit igényel. Hogy időnként radírozz, dobj fel egy pakolást, igyál eleget. Ha ezek megvannak, akkor lehet az alapozón gondolkozni.


Ezt azért mondom, mert én nagyon nagy hangsúlyt fektetek a bőrápolásra, és még soha nem találkoztam olyan alapozóval, ami rossz lett volna. Pedig rengeteget próbáltam.


Használhatsz primert, az is ad egy alapot, feltölti a pici ráncocskákat.

2016. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, radirozni szoktam, igyekszem sokat inni, pakolást viszont egyáltalán nem. Milyet érdemes használni és hogyan?
2016. júl. 2. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!