Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen körömlakkot ajánlotok?

Milyen körömlakkot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Bézs színben keresek olyan lakkot, ami nem csíkoz, és fényes. Nem ami ilyen csillámos, hanem nem matt, vizes hatású. Egy ilyen típust találtam, de az 8 ezer ft...ettől kicsit olcsóbb kéne :/

2016. júl. 22. 16:05
 1/2 anonim válasza:
Nekem Pupa markaju bezs koromlakkom van es nagyon szeretem!
2016. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia! :) én általában essence,lovely, illetve miss sportyt szoktam használni. Az essences szerintem a legjobb,az kb. 700-750 ft-nál lehet kapni. A lovelyt nem én szoktam venni,de az is jó. A miss sporty kb. 490-550 ft. Között mozog. Avont is kipróbálhatod, de azt beszerezni macerásabb, és drágább is. Tapasztalatból szerintem az essence a legjobb. Én a rossmanban szoktam vásárolni, és te? :)
2016. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!