Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális ez a smink egy 12...

Fizikiwi kérdése:

Normális ez a smink egy 12 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki még a házi pici Halloween bulimra is úgy sminkelte ki magát mint egy 20 éves buliba. Meg az utcára kék szemhéjpúdert használt. Szerintem NAGYON csúnya! Vélemények?

2016. júl. 27. 21:39
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Halloweenra bármi megfelel :)
2016. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem láttam a lányt nem tudok véleményt mondani attól függ hány évesnek látszik. :) Valószínűleg az anyukája is ilyen,ne haragudj a lányra ha neki ez tetszik. Neked nem kell csinálni ha nem tetszik ;)
2016. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha iskolába nem úgy jár akkor rendben van. Az ilyen gyerekzsúrokon mindig is agyonsminkelve voltak a kiskamaszok. A kék szemhéjpúder pedig általában tragikusan néz ki, de valamiért nagyon rajonganak érte a kamaszpalánták. Majd megtanulja használni vagy rájön, hogy nem áll jól neki. Én is néztem ki úgy, mint akinek behúztak egyet :D
2016. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Nemtudom merre lakhatsz, ha nálatok ennyi idősen a gyerekek már agyon sminkelték magukat, mert nálunk ez hála ég el tolódott 16-18éves korra... Eleve 12 évesen minden féle smink sok... Hova akar még egy kisgyerek (mert ennyi idősen még az) sminkelni? Egy makronyi bőrhibája sincs... csak elcsúfitja az arcát és 20-25évesen majd sír a szája, ha ronda lesz a bőre...
2016. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg mindegy egyes sulis eseményre sminkel. És sokat. Suliba egyszer észrevettem hogy szájfényt használ. A szája is csillogott.
2016. júl. 28. 07:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom így nézhet ki: [link]


Szólj neki hogy nevetséges:D

2016. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Jezusom !!! Es akkor mi van???

Ha alkalomadtan sminkel azzal semmi baj... meg ha tiz kilo alapozo lenne a fejen a gyereknek nap mint nap akkor se lenne semmi kozod hozza! Az o arca bore had dontse mar el hogy mit csinal vele !!

A magyar emberek tipikus szokasa hogy nem a sajat hazuk elott soproget hanem inkabb mindig a masik dolgaba uti bele az orrat ! Allj le ha neked nem tetszik a sminkje akkor ezvan.

Elwve ne a hata mogott irj kerdeseket hanemnmondd a szemebe.

2016. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Én is így vagyok vele. Csak szerintem felesleges.
2016. júl. 28. 11:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kicsit ink olyan az egész mintha te is szivesen sminkelnèl csak nekes nem engedik ezért irígykedsz :)
2016. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem irigykedem, csak furának tartom. Amúgyis a véleményekre vagyok kíváncsi, ki mit gondol. Amúgy majd csak 15-től szeretnék sminkelni.
2016. júl. 28. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!