Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 15 évesen a...

Szerintetek 15 évesen a szemceruza használata tulzás?

Figyelt kérdés
Nem most kezdem el sminkelni magamat, de sohasem festettem magamat olyan durván. Lehet, hogy ezt magamban kellene eldöntenem, csak szeretnék természetesen szép lenni és ezért kérdezem, hogy a szemceruza meg a szempillaspirál használata sok e már ehhez?

2016. júl. 25. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha szeretnél sminkelni sminkelj, ha nem akkor ne. Ennyi. Mellesleg az úgymond "hivatalos" természetes smink ezekből áll: alapozó, korrektor, esetleg púder, barna szemhéjpúder, szempillaspirál, kis szemceruza például barna/fehér/fekete, szemöldökszínező esetleg
2016. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Spirál az oké, a szemceruzához szerintem fiatal vagy, és nem is természetes a hatása. Plusz sokan használják rosszul.
2016. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Nem, főleg, ha nem vastag, és nem ilyen nagyon fekete. Én 15-16 évesen vettem az első szemceruzámat/kezdtem el sminkelni, nem volt olyan vészes, a szemem alját enyhén kihúztam vele, ennyi.
2016. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
#1 vagyok: én amúgy 12 évesen kezdtem sminkelni, ráadásul szemcerkával. Most pedig kozmetikusnak tanulok
2016. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
*vagyis 11 évesen kezdtem (elszámoltam magam)
2016. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát:)
2016. júl. 25. 22:39
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a természetes szépség abszolút smink nélkül értendő, de pl. egy halvány színű szájfény és egy kis szempillaspirál bőven belefér egy kamaszlánynak. De a spirál tényleg csak kevés legyen, ne úgy, ahogy a legtöbben csinálják, hogy nyolcvan rétegben felhúzzák a szempillájukra, és már csomókban tapad össze, de legalább jó fekete...

Szerintem a szemceruza is belefér, de nem hétköznapra, hanem mondjuk havonta egyszer, amikor elmentek bulizni.

2016. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem túlzás. Én a 90-es években voltam általános iskolás, 12 évesen kezdtem szemceruzát és spirált használni. Aztán jóval később, olyan 17-18 évesen jött a többi, alapozó, még később a pirosító, szemhéjfesték, púder. Szóval mindent csak módjával, de azért használtam.

Minél fiatalabb vagy, annál kevesebb smink cuccra van szükséged, mert túl mű leszel tőle és minél idősebb leszel, akkor meg a jó minőségű termékek éveket fiatalítanak és szépítenek rajtad.

2016. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ha tetszik akkor nyugodtan használd.
2016. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem túlzás, de szerintem a vízvonal festése ritkán nem igénytelen.
2016. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!