Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Szerintetek festessem meg kozmetikussal a pilláimat vagy inkább csináltassak tincses műszempillát, mert szőkék a pilláim és nem látszanak, sminkeléssel nagyon nem szívesen bajlódnék, az állandó szempillaspirálozást szeretném elkerülni, mert nem mindig van időm rá. Ha tetetnék műszempillát akkor az nem abból az extrém fajtából lenne, mert inkább olyan hatást szeretnék elérni, mintha mindig ki lenne szempillaspirálozva a szemem. Illetve vajon melyiktől hullana jobban a pillám?

2016. júl. 29. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ha szépek és hosszúak a pilláid kozmetikussal - nekem bejött, a másik módszert nem próbáltam de profihoz kell fordulni mert nagyobb baj is lehet ha elcseszi
2016. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Az is tökjó, ha befesteted, de a legszupibb, ha szebb de mégis természetesebb hatást szeretnél az nem a tincses, hanem a szálas szempilla.

Amennyiben betartod amiket mondd a szempillás/kozmetikus és jó szakember ,akkor kutya baja se lesz a saját pilláidnak. :)

Amennyiben érdekel, szívesen megadom az én pillásom elérhetőségét. Budapesten dolgozik a nyugatinál. :)

2016. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!