Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti csináltatnátok...

Lányok! Ti csináltatnátok műkörmöt a pasitok kedvéért?

Figyelt kérdés
Hetek óta azzal húz, hogy csináltassak és ráadásul kockát, sötét vöröset és legalább 3 cm hosszút.
2016. júl. 31. 10:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha nekem is tetszene, akkor csináltatnék. csak az ő kedvéért nem.
2016. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak rövidet, nagyon zavarna.

Meg ha fizeti akkor simán, ő akarja és egy műkörmös elég drága ahhoz hogy ne csak úgy heccből csináltassam.

2016. aug. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kizárt. Nem ilyennek ismert meg, ezért ne várja el. Nyilván kisebb változtatásokat simán csinálnék a kedvéért, de csak olyat, ami még belefér a személyiségembe. A több centis vörös műköröm nagyon nem az én stílusom.
2016. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

simán. a nyavalygóktól kérdezem: mi olyan nagy hűha ebben?

ez nem egy örökké tartó dolog, nem azt kéri h tetováltassam magamra, vagy csináltassak mű melleket..

ha nem tetszik, 1 hét múlva leszedetem..


aki még ennyit se bír megtenni a párjáért azzal mi lesz ha komolyabb dolgokat kér? akkor is jön a "engem csak ne ugráltasson senki" duma?

képzelem milyen unalmas lehet a szexuális élete egyeseknek...

aztán csodálkoztok, ha elhagy a szeretett pasitok vkiért, aki néha a kedvére tesz.

persze az önbecsülésetek miatt azt a csajt akkor már rögtön le lehet rib * ncozni, hiszen ha egy nő megcsinálja amit a férfi kér tőle = r * banc


gratula az ilyen beszűkült embereknek...


ja az meg már cska a pláne, h a műköröm alap igényesség, nem kéne a pasinak kérnie... ott már gáz van..


22/L

2016. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"aki még ennyit se bír megtenni a párjáért azzal mi lesz ha komolyabb dolgokat kér? akkor is jön a "engem csak ne ugráltasson senki" duma?"


Pont, hogy komoly dolognál elgondolkozom, hogy hogyan tudnék változtatni. Ha csupán műkörömért reklamál, akkor ez felszínesség. És szerintem nem jogos olyan dolgot elvárni, amit a másik korábban nem volt a másiknak. Én se várom el, hogy csináltasson tetkót, pedig amúgy általában tetszik egy férfin. De ha tetkó nélkül ismertem meg, akkor úgy szeretem. Egy kapcsolat számomra ennél komolyabb, minthogy ilyeneken rágódjak.


"képzelem milyen unalmas lehet a szexuális élete egyeseknek.. "

Az enyém rendben van, de ha már személyeskedünk, akkor lehet, hogy te ilyen téren magadból indulsz ki...


"aztán csodálkoztok, ha elhagy a szeretett pasitok vkiért, aki néha a kedvére tesz."

Ha a nemlétező műkörmöm miatt hagy el, akkor az annyit is ér... De általában jobban meg szoktam ismerni a másikat, mielőtt összejövök vele, és ha ennyire ostoba, akkor nem is lesz a párom.


"ja az meg már cska a pláne, h a műköröm alap igényesség, nem kéne a pasinak kérnie... ott már gáz van.."

Akkor igénytelen vagyok... Szomorú ez a világ. Viszont zenélek, amit műkörömben nem lehetne, szóval ezzel próbálom magam felvidítani majd... :D

2016. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14-es te vagy troll vagy vagy nagyon sötét. itt nem apró szívességről van szó, hanem arról, hogy valamit ráerőltetsz a másikra, amit ő nem akar, még ha csak ilyen kicsi dolog is, mint a műköröm. ráadásul ez egy felszínes dolog, csak külsőség és igazából nem tesz hozzá semmit a kapcsolathoz. én pl hányok a kocka formájú körmöktől (amúgyis utoljára kb 2000-ben volt divat és akkor is csak a prolibb körökben), szóval nincs az az isten, hogy én magamon ilyen förmedvényt elviseljek. én se kérném a pasimat olyanra, ami nagyon távol áll tőle. szerintem ez alapvető emberi intelligencia.


azt meg, hogy hogy jön ide a szexuális élet fel nem tudom fogni. bár gondolom, te az a típus vagy, aki még se ggből szájba is megengedni, ha a pasi kéri, ugye? mert végülis egy ilyen apróságot megtehetsz érte..


az igényességről meg annyit, hogy az én eredeti, erős, hosszú, ápolt körmöm igényesebb és szebb bármelyik ótvar kocka műkörömnél. nem a műköröm jelenti az igényességet, bár gondolom a te köreidben más az értékrend.

2016. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!