Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok milyen műkörmöt csinált...

Csajok milyen műkörmöt csináltatnátok mi tetszik nektek?

Figyelt kérdés

likelnétek képeket,zselés vagy porci?

Én tanultam műkörömépítést OKJ-s papírom is van, de kijöttem a gyakorlatból szeretnék gyakorolni sajnos nem sok lány barátom van így nem tudok eleget.. esetleg akit érdekel és ráérne(sok ideje van) valamikor gyakorolnék a kezén..természetesen ingyen.

fejér megyében lakom Székesfehérvártól 20km-re Bp-től 50km-re kb, Valami ötlet hogy gyakorolhatnék melyik tanfolyamra érdemes beiratkozni hogy tovább fejlődjek?

Milyen anyagokat használtok ti körmösök?



2015. jan. 1. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:

A zselés körmöket jobban szeretem( igaz tudok a porcelánnal is bánni)


Általában ha magamnak építem mindig a hagyományos francia van.

Esetleg valami ilyesmi:

[link]

[link]

[link]


A gyakorlásra miért nem használsz gyakorló ujjat vagy kezet(ha emberen nem tudsz)?

A tanfolyam jó ötlet, bár attól, hogy elmész egy tanfolyamra (általában 1 naposak) nem biztos,hogy tudni is fogod. Tehát még utána kell gyakorolni,azért hogy teljesen elsajátítsd az ott elmondottakat.

Ha már megvan a tanfolyamod lehet elég körmös videókat nézni, hogy felelevenítsd a tanultakat.( pl: [link] )

És persze ha van rá lehetőséged, akkor valami továbbképzés mellette.


Én már egy jó ideje a 2m beauty termékeket használom(és elégedett vagyok velük), esetleg moyra


Remélem segítettem!

2015. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A gyakorló ujj az nem sok mindenre jó, tehát valóban modellen kell gyakorolni, ráadásul minél több modellen, mindenkinek más a körme, ezt nem tudja a gyakorló ujj visszaadni. A cn-es tanfolyamokat tudom ajánlani, akkor fél áron vannak, ha esetleg náluk végezted el az OKJ-t.
2015. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Igen a gyakorló ujj az más..most is gyakorlok..

A zselés tovább tart időbe porcelán se könnyű de az legalább nem ragad..

És a BB tanfolyamok jók?

2015. jan. 2. 13:22
 4/9 A kérdező kommentje:

Én most építettem mandulát anyumnak.Brillbird zseléből és a másikat porciból(moyra és perfect nails).Rá pedig gél lakkot 2MB-sat kövekkel.

Csak a francia vég nem sikerül szépre..még gyakorolnom kell.

egy színű könnyebb.

Melyik van előbb a vég vagy a körömágy hosszabbító?

2015. jan. 2. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen a körömágyhosszabbító kell előbb, de ha még ezt sem tudod, akkor ülj le a műköröm.tv elé, fentebb valaki belinkelte és nézd meg hogy hogyan kell mandulát, kockát, stb. építeni.
2015. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De tudom hogy kell mandulát..csak kijöttem a gyakorlatból..

mert láttam olyat is hogy van aki a szélét kezdte el utána a másikat..

nem kell leszólni.

2015. jan. 2. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Az anyagok, technikák folyamatosan változnak. Nekem kb. 3 éve az okj-n nem is tanították a káh használatát. De azért ha legalább az ingyenes tovabbkepzesekre eljárnal, vagy megneznel egy újabb videót tudnád hogy senki nem a fehéret teszi fel először, az csak a végén jöhet különben összekoszolnad káh-val.
2015. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem.Én is évekkel ezelőtt jártam okj-ra akkor nem tanították ott se.

Megfogok nézni egy rakat videot majd beiratkozom továbbképzésre is.

2015. jan. 3. 12:12
 9/9 anonim válasza:
én csak franciát csináltatnék, és zseléset:)
2015. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!