Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szemhéjtus?...

Melyik a legjobb szemhéjtus? Zselés vagy filces?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam még régebben a Lovely szemhéjtusát, de nekem azzal nem sikerült szép vonalat húznom.
2016. júl. 31. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
én a filceset használom egy hete es nincs bajom vele
2016. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a testverem huzza ki neha tussal a szemem, es azt mondta hogy a filcessel konnyebb:)
2016. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Filcesből melyik márkát ajánlanátok?
2016. júl. 31. 17:51
 4/7 anonim válasza:

Szerintem először filces tussal érdemes kezdeni, aztán jöhet a kicsit komolyabb zselés tus valami jó ecsettel, bár én inkább a folyékony tusokat preferálom (pláne, hogy szép ébenfekete a színük).

Ajánlani nem igazán tudok sajnos, amiket én vettem filcesekkel (Catrice és Essence)az volt a gondom, hogy hamar elkenődtek, gyorsan kifogytak és a vége felé már nem volt elég intenzív fekete színük.

2016. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is filcessel kezdtem, mert azt mondták hogy azzal könnyebb. hát nálam nem így volt. zseléssel sokkal egyszerűbb szerintem, ha van egy jó ecseted hozzá, mint az ilyen merev, folyós filcessel. de ízlések és pofonok. nyilván nem véletlenül mondják, hogy a filces egyszerűbb, lehet a legtöbbeknek tényleg az. a lényeg hogy jó minőségűt vegyél, bármelyik mellett is döntesz.
2016. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
extend supert használom az avontól :) első vagyok
2016. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Filces tusból én a L'Oréal Super Linert ajánlom (nem a So Couture változatot, hanem a simát), zselésből pedig a Maybelline zselés tusát. Szerintem mindkettővel viszonylag könnyű szép tusvonalat húzni, pigmentáltak, és tartósak is.
2016. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!