Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért vásárolnak az emberek...

Miért vásárolnak az emberek olcsó, rossz minőségű parfüm utánzatokat?

Figyelt kérdés
"Olcsó" üzletekben szoktam látni parfümutánzatokat (Noemi Caramell- Naomi Campbell, Bross-Boss, Panther- Puma, stb), amiknek a csomagolása, a nevük és az adott márka betűtípúsa és stílusa is le van utánozva.Talán hasonlít az illata az eredetihez, de nyilván tele van olcsó pacsulikkal, amik nem tesznek jót a bőrnek, sőt, egy idő után borzalmas szaguk lesz. Szóval többet árt, mint használ. Ennek ellenére vajon miért vásárolják meg őket?

2016. aug. 1. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Már meg is válaszoltad, mert olcsó.

Csak abba senki nem gondol bele, hogy nem véletlen drágábbak az eredeti, valószínűleg tartósabbak is csak hát azt nem tudják megvenni, hiába éri meg.

2016. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
mert nincs mindenkinek 20-30 ezer forintja parfümre. mondjuk én se vennék ilyeneket, akkor inkább vagy spórolok vagy veszek egy olcsóbb, de vállalható parfümöt pl zarában. ugyanazért, amiért megveszik a kamu nike/adidas stb cipőket is 3000 forintért és csodálkoznak, hogy 2 hónapig se húzza.
2016. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag van amelyik vállalható, én mondjuk nem kísérleteznék vele. Inkább az veszi meg talán aki nem is ismeri az eredetit.
2016. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
@2: milyen 20-30 ezer? Neten véve pl nagy üveg Burberry 6-8000Ft. Miközben a dm-ben 15ml Mexx parfüm kerül 6000-be, ami alig jobb az utánzatnál.
2016. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert valaki nem tud vagy nem is akar parfümre 10 ezreket költeni. Én mondjuk 5 ezret sem adnék értük, úgyis csak elfújkálom. Páromnak van Millione, nagyon jó illata van de ő is ajándékba kapja mindig karácsonyra
2016. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 hát én az ilyen chanel, chloe stb márkás parfümökre gondolok. pl az én egyik kedvencem a rózsaszín chanel eau tendre, aminek igencsak 30e felé tendál az ára üzletben, de még neten se nagyon kapod meg 20 alatt. mondjuk nem vennék belőle hamisítványt, az tuti, de azért lássuk be, a legtöbb parfüm igencsak túlárazott..
2016. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
az én bruno banana parfümöm is megrohadt félév alatt... :(
2016. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
A Chanel mondjuk a leggyakrabban kaphatóak közül talán az egyik legdrágább. Én szerencsére nem vagyok oda érte :).
2016. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát talán azért, mert nem ismerik az eredetit vagy mert olcsó, ahogy többek is mondták.

Pedig ott a Boss, amiből van 8 ezerért is, és vannak szintén olcsó, és eredeti Ted Lapidus vagy Tommy Hilfiger parfümök is olcsón.

Felesleges a hamis Chanelekre meg Pradakra költeni.

De ha nem akarnak sokat költeni(ahogy én sem. még 8 ezer forintot se) akkor vegyenek Avont például. Olcsók és jók. Nem a legminőségibbek, de még mindig jobb, mintha egy olcsó szr utánzatra költenek, amitől kiröhögik őket majd az utcán

2019. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!