Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó parfüm is lehet jó? De...

Olcsó parfüm is lehet jó? De akkor miért olcsó?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam rossmannban 700 ft-ért,kipróbáltam a testert,az illata is jó volt szerintem,nem volt nagy üvege,de nem használok olyan gyakran parfümöt,nem volt olyan tartós hogy pl 1 napig érezni de 4 óra múlva ha megszagolták(azért csak így,mert csak egy kicsit fújtam a csuklómra)és még érezték,szóval szerintem elég jó parfüm,de fura hogy ilyen olcsó.

2014. dec. 3. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Viszonylagos jó illata lehet, csak nem olyan tartós, és nem olyan erős. Én speciel mindig érzek valami kellemetlen illatot az olcsó parfümökben, még ha egyébként nem rossz illatúak, akkor is.
2014. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%

a szép üvegcsét is meg kell fizesd, meg a parfüm nevét is. Ezért drágábbak a márkás parfümök..

Egyébként én olyat használok, amit harmadáron vettem és még másnap is!!! érzik az illata (persze ha nem mostam le).

2014. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több a szintetikus összetevő (bár a jogi szabályozások miatt ez szinte mindenre igaz újabban), nem kell fenntartani egy teljes divatházat és kifizetni a nevetségesen nagy reklámkampányt. A niche illatoknál meg azt fizeted meg, hogy niche.

Lehet az olcsó is jó, ha találsz olyat, ami tetszik akkor vedd meg nyugodtan.

2014. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
49%
pont most néztem egy dm es ujsába. hogy kb 1000-1500 ft között lehet kapni. jó félparfümöket pl. david beackham. laborghini. playboy. és azért ezek szerintem jók annyi pénzért
2014. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!