Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy srác festi a körmét?

Figyelt kérdés
Adott egy 16 éves rocker srác, mindig tetőtől talpig feketében, feketére festett hajjal.. Mi a véleményetek arról ha festi a körmét is feketére?

2016. aug. 2. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy ez a stílusa része. Már kicsit féltem hogy a leírásban valami olyasmi szöveg lesz, hogy szereted a színes, mintás körmöket, de megnyugodtam:D

Egyébként a mai világban, annyira mindegy hogy néz ki az ember. Jobb esetben az emberek nem törődnek mások külsejével, akik meg beleakarnak kötni azok találnak úgyis valamit.

Egyébként ismertem olyan pasit, akinek ilyen hosszú körmei voltak: [link]

A haja is hosszú volt, meg elég nőies vonásai voltak, de nem volt sem meleg sem tranzfesztita. Szimplán tetszett neki:D

2016. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
bénaaa
2016. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem személy szerint nem zsánerem az ilyesmi (pl a férjemen nem tudnám elképzelni) de ezzel a stílussal szerintem abszolút természetes. Szerintem egyáltalán nem elítélendő, ez a stílussal jár. Nem ettől lesz több vagy kevesebb egy ember.
2016. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Undorito
2016. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy ide vele :D

Nekem nagyon bejön ;)

2016. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem alapvetően tetszenek a csuklószorítok, egyéb szegecses cuccok de nekem azért egy férfitől sok ha festi a haját, körmét.

De ha így érzi magát jól akkor csinálja ezt. Nincs jogunk megmondani ki mit vegyen fel. Ha attól lesz boldog, tőlem varrathat péniszt is a mellkasára.

13/f (magam is metálos vagyok)

2017. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!