Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek, ha egy srác...

Szerintetek, ha egy srác gitározik és ezért hagyja egy kicsit hosszabbra nőni a körmét (csak a jobkézen amivel penget) az gáz? (Főleg lányok jelentkezését várom :$)

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha hagyja megnőni, az nem, de ha csak az egyik kezén, az nagyon béna... mind a kettőn legyen egyforma hosszúságú
2010. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szia:)

jajj dehogy gáz:) ha szépen, ápoltan hordod, akkor nincs vele semmi probléma:)

2010. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
amúgy inkább válaszukat várod, nem a jelentkezésüket nem? :D na mind1,amúgy én lány vagyok :) Első válaszoló
2010. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

sztem nem. mondjuk attól függ,h mekkorára hagyod..de mivel én is gitározom,tudom,h nem kell olyan nagynak lennie. ;)


14/L

2010. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát engem zavar a gitározásban ha egy kicsit is hosszabbra nő a bal kezemen a köröm szóval ott semmi köröm nincs, a jobb kezemen meg addig hagyom amíg szintén nem zavar már a hossza (vagy az életben vagy a gitározásban) ... //amúgy a jelentkezéseket is várhatom akár nem?? :)... ((17/F))
2010. máj. 23. 18:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyforma hosszúságúra vágd őket,bár..ha extrémül akarsz kinézni..:D
2010. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezt csak az értheti, aki gitározik.... :)

Bal kezén nem hagyhatja hosszúra, mert egyszer nyúljon félre az ember, abból nagy visítás van. Különben én nem szoktam meghagyni a jobbon sem a körmöm. Egyébként engem biztos nem zavarna- persze ne várd meg, ameddig kapák nőnek. Egyébként van egyszerűbb módszer is: ujjpengetők. Az pont a körmöt helyettesíti. Ha mégsem szeretnél gyilkos karmokat, próbáld ki.

2010. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen ezen már én is gondolkoztam, csak még nem jutottam el odáig, hogy vegyek xD... (((amúgy nagyjából árban menyi egy ilyen??))
2010. máj. 23. 23:24
 9/15 anonim ***** válasza:
sima pengetőt is vehetsz kb 500ft 1 olyan igazi nagyon minőségi, mint amilyet a nagyok is használnak
2010. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Régen (1945 előtt) az úriemberek kicsit hosszabbra hagyták (és persze ápolták) körmeiket, de ezt ma már alig valaki tudja. Amúgy azzal értek egyet, aki azt írta, hogy minden kézkörmöd legyen egyforma hosszú.

33/F

2010. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!