Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nemreg kezdtem dolgozni,70000...

Nemreg kezdtem dolgozni,70000 ret keresek. Jarok kormoshoz harom hetente zseles koromre 4000 ft . Sokallom megmondom oszinten eves szonten. Gel lakkot tegyek fel inkabb magamnak? Sokat sporolnek igy szerintem de ez tartosabb. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Havonta 1db 400 forintos lakkot. Ilyen fizetéshez több nem illik.
2016. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát na. Minimálbérből nem nagyon lehet kormoshoz járni.
2016. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha normális férfit akarsz fogni, akkor úgysem kell műköröm.
2016. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Magyar fizuhoz képest sok is. De a műköröm a világ egyik legfeleslegesebb dolga amúgy (legalábbis ez az én véleményem).

Nekem eredeti körmöm alap 5-7mm rendes fehér, egészséges.(műkörmös szomszédom be akart fogni versenyre, de megmondtam: Az én körmömet ne basszák el csicsás vackokkal, ami úgyis lejön. Főleg alkotás mellett.)

Az olyanokat birom a legjobban, hogy mosogató vagy gyárban precízebb dolgot dolgozik...ahova rohadtúl nem éri megcsináltatni, felesleges.

Meg amikor szemtanú voltam a rendőrségen a csaj alapból nem tudott helyesen írni, de körme miatt potya gombokat is lenyomott xD a patáival. Az ilyeneken csak röhögünk ><

2016. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
És mi az istennek a műköröm? Van sajátod, ápold és szebb lesz mint egy vacak mű.
2016. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz ki olcsóbban a géllakkal, de ezt már a másik kérdésedhez is írtam. Az alapkészlet 20 alatt nem áll meg, a színek darabja átlagosan 2000. Magadnak elkészíteni pedig jóval több idő, mint elmenni a körmöshöz, aki szépen, tartósan megcsinálja.
2016. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Próbáld ki legközelebb, ha meg nem vagy vele megelégedve, visszatérsz a zseléhez :)


Egyébként meg a MŰ szó a műkörömben a művészet szóból ered.. ha a saját körmére van ráhúzva a zselé réteg, uv alatt megköt, az csak tartóssá teszi, és nem kell 2-3 nap alatt újrafestegetni, mint a körömlakkot, nem mindenkinek van rá ideje. Ugyanúgy lehet zseléből is visszafogottat vagy egyszínűt készíttetni, nem másabb, mint a körömlakk.

2016. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!