Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám kihúzhi a...

Hogyan tudnám kihúzhi a szemem tussal? Próbáltam ceruzával de azzal sem tudom. A tus mindig belemegy a szemembe. Mit tanácsoltok hogyan próbáljam? Melyikkel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 21:22
 1/7 anonim válasza:
Én sem tudtam tussal, ceruzával próbálkoztam, és az könnyebb. Szerintem érdemesebb csak azzal próbálkozni, és ha az megy akkor jöhet a tus :) de ha nem megy ,kérj meg egy barátnődet, esetleg anyukádat hogy segítsen,vagy mutassa meg.
2013. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én napi szinten szoktam használni és most már 2 perc alatt megcsinálom pedig elején én is szenvedtem.Csináld azt hogy oldalra húzod a szemed szóval úgy csinálsz mint amikor kis korodban azzal játszottál hogy kínai vagy és a szempillád tövénél szépen lassan húzol egy vonalat aztán azt korigálod maximum annyira ne húzd ki a vonalat hogy a füledig érjen ahol a szemednek vége ott egy kicsit vidd feljebb a vonalat és úgy szép lesz meg persze ne csináld túl vastagra mert az eléggé nevetséges tud lenne. :)
2013. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 anyukám nem foglalkozik velem és talán mondhatom hogy nincs barátnõm max. pár fiú akiben megbízom ő meg nem hiszem h tud segíteni ebben :DD

#2 köszönöm

2013. máj. 24. 22:06
 4/7 anonim válasza:
Húzz pici szaggatott vonalakat a szempillád tövében és ha végig bevonalaztad utána kösd össze a pici csíkokat..nekem eleinte bevált..most már nem kellenek a pici csíkok mert bele jöttem :)
2013. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
olyat olvastam hogy előtte szemceruzával kell és arra rá kell a tus. ez igaz?
2013. máj. 25. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, megpróbálhatod, ha ceruzára teszed a tust, úgy sokkal könnyebb.
2013. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon béna kezem van, de egy vékony ecset, barna vagy fekete szemhéjfesték és víz segítségével tök jó vonalat tudok húzni a szempillám tövébe. Ha véletlenül kimászok a vonalból, akkor fülpiszkálóval korrekciózom.
2013. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!