Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek középkategóriás sminkcucc...

Ezek középkategóriás sminkcuccok? Mi a véleményetek ezekről?

Figyelt kérdés
L'oreál, Maybelline, Max Factor, NYX, Bourjois, Rimmel?
2016. aug. 3. 12:11
 1/3 anonim válasza:
58%

Azt nem tudom, hogy pontosan mik számítanak és mik nem középkategóriásnak, DE

L'oreál: szerintem ez már nem középkategóriás (nem használok ilyen terméket)

Maybelline: középkategória és szempillaspirálból szerintem tuti 5ös nagyon jók, én leginkább ezeket próbáltam

MaxFactor: középkategória és nem nagyon használok ilyen terméket

NYX: tuti nem középkategóriás (már) és nem használom...

Bourjois: én erről semmit nem tudok, nem próbáltam semmit és nem is nagyon ismerem

Rimmel: középkategóriás megint csak szerintem és púderük jó, szempillaspirál is király :D

REMÉLEM TUDTAM SEGÍTENI :)

2016. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem amiket soroltál azok bizony még a középkategóriás termékek.

Mindegyik márka termékei közt vannak jók és vannak kevésbé jó termékek.

De luxuskategóriájú termékek közt is találtam már kukába valót.

2016. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen (elvileg) azok. A L'Oréal is csak az ára nem középkategóriás. A felső kategóriás termékek pl a Mac, a Clinique, Lancome.

Véleményem, tapasztalatom szerint a L'Oréal túlárazott, a Maybelline ár/érték arányban jó, a Max factor is jó, a Bourjois spiráljai nekem nem jöttek be, Rimmelt sose használtam.

Mégegyszer leírom ez a saját véleményem. Szerintem ezek a smink dolgok mindenkinél másképp válnak be. Lehet egy spirál csodát művel valaki szempilláival, míg egy másik nőn olyan mintha semmit se csinált volna vele. De én is ezeket a termékeket vásárolom, ki kell tapasztalni hogy Neked melyik a megfelelő. Nekem pl a Maybelline spiráljai gyönyörű pillákat varázsolnak de annyira csípi a szemem egy ora múlva hogy nem használom, de ajak termékeit szeretem.

2016. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!