Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok ez a smink hétköznapokra...

Sok ez a smink hétköznapokra egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Alapozó (van, amikor csak BB krém, ez attól függ épp, milyen a bőröm), korrektor (szintén a bőröm állapotától függ), púder a fixáláshoz. Szemöldökre szemöldökpor, szemhéjra néha nagyon természetes árnyalatú szemhéjpúder (de ez nem mindig), viszont tust rendszeresen használok, de csak vékonyan és szempillaspirál. Szerintetek ez sok? Leírva rengetegnek tűnik, de nem tart sokáig megcsinálni (10-15 perc) és a végeredmény is teljesen természetes szokott lenni. Viszont ettől sokkal jobban érzem magam egész nap, magabiztos vagyok stb, persze ezek nélkül kimegyek utcára, ha úgy adódik, de így jobban szeretem magam.
2016. aug. 5. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha természetes a hatás akkor egyátalán nem sok
2016. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, ha nem használsz semmiből sokat és természetes hatásra törekszel, akkor ez még teljesen jó
2016. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, én 14 évesen is ezt csinálom, csak nekem sosincs alapozóm és szemöldökpor sem kell, mivel olyan a szemöldököm.
2016. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló a napi sminkünk, én nem használok szempillaspirált mert eleve nagyobbak és feketébbek a pilláim mint másnak spirállal (szerencsém volt a genetikával) viszont használok rúzst is, általában nude színűt de ha olyanom van az élénkebb, piros, bordó darabok is előkerülnek.

Egyetértek az előttem szólókkal hogy teljesen rendben van, ha nem használsz túl sokat belőlük. Illetve azt tenném még hozzá hogy az is fontos, szépen, ügyesen használd a termékeket. Az alapozó és a korrektor ne keltsen maszkszerű hatást és legyen szépen eldolgozva a nyak felé, homlok szélén, ne legyen egy határozott vonal. Szemöldökporból megfelelő színűt használj, legyen egyenletes és kb egyforma a két szemöldök, ne nézz ki úgy mint akinek két hernyó ül a fején. A szemhéjpúder szintén legyen eldolgozva a bőrbe, ne legyen fontos az átmenet, a tusvonal legyen szép sima és egyenletes, ne göröngyös és maszatos, spirál ne csomósodjon össze. Ha ez megvan, akkor minden tökéletes, és valószínűleg nagyon jól néz ki a sminked. 18L

2016. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!