Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13-15 éves lányok! Ti sminkeli...

13-15 éves lányok! Ti sminkelitek magatokat suliba, hétköznapokra?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit szoktatok használni? Gondolok alapozó,spirál, tus, szemceruza...

2012. aug. 10. 23:01
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
84%
igen.alapozót nem szoktam,mer szép a bőröm.szempillaspirál,fent tussal kihúzom alul meg nagyonhalvány szemceruza 14.L
2012. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
56%

Egy 13-14 éves kislány még nem fesse magát szerintem...

(én 18 vagyok, mégse használok semmi ilyesmit)

Nem jó rászokni!

2012. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Én most megyek 7.be és nem sminkelem magam. Csak gondolkoztam már a szempillaspirálon. Mivel gimibe megyek, ezért kicsit számítanak mások véleményei is. Ha az osztályból sminkelik magukat pl 10-en, akkor lehet én is szeretnék majd és elkezdem. Mint mondtam, nem durva smink, csak egy kis szolid szempillaspirál :)
2012. aug. 10. 23:29
 4/48 anonim ***** válasza:
14%
13-1éves kislány.mi menőnek érzed magad te troll
2012. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem...Semmit.Csak farsangon de ott is utálom...Szép meg minden de most na...Lassan már a 2.-osok is festik magukat csak nemtudom , hogy mi értelme.Én még egy ideig nem is fogom sminkelni magam.14L
2012. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves lány vagyok, sok pattanással és nagy bôrhibákkal. Tavaly (7.-ben) korrektor, szepillaspirál, szemceruza, szemhéjfesték... most már belátom, hogy az sok volt. Most néha alapozót használok, de inkább korrektort. Szoktam szempillaspirált és szemceruzát.. néha szemhéjfestéket. Persze csak "ízlésesen". Jah és 5-6 napból 1-szer sminkelek.
2012. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%
Pattanásos bőr még pattanásosabb lesz az alapozótól. Csak korrektort szabad rá használni mértékkel azt is. Az olcsó szempillaspirálok nagy része tönkreteszi a szempillát, pár év múlva alig lesz és az is pici. Nem hinném hogy ezt akarjátok. Ennyi idősen még semmi szükség a sminkre. A pasik is a természetes lányokat részesítik előnyben.
2012. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
83%

Igen, minden hétköznap L'oreal vagy Maybelline szempillaspirállal műszempilla-hatású hosszú pillákat varázsolok, többre nincs is szükségem, így maradtam természetes. Nem is tudnám elképzelni magam többel, felesleges lenne.

15/L

2012. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszik ha 14 évesen már így sminkelik magukat a lányok hogy: tus, szemceruza, alapozó, pirosító... Egy sima kis spirálra gondoltam ami nem túl hosszú csak kicsit kiemelni a szemeim mert eléggé kicsik és húzottak.
2012. aug. 10. 23:51
 10/48 anonim ***** válasza:
56%

igen, szolidabban szoktam, valami ilyesmit:


[link]

[link]

[link]

2012. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!