Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkek elfogadhatónak...

Milyen sminkek elfogadhatónak egy 14éves lányom?

Figyelt kérdés

Mi az ami nem sok? Mi az amit semmi féle képp ne használjak?

Csak azért kérdezem mert szeptembertől megyek kilencedikbe és egy nagyon szolid sminket szeretnék használni és nem akarom túlzásba se vinni.


2016. aug. 5. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom max BB krém esetleg korrektor szempillaspirál és szajfeny/szolid ruzs
2016. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. aug. 5. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ami belefér az a korrektor, bb krém, alapozó, amelyiket szeretnéd használni és púder. Ha szép, tiszta, egyenletes az arcod, akkor nem kell, bár nyilván semmi sem kötelező. Ha szükségét érzed, akkor szerintem nyugodtan mert elviekben, ha szépen csinálod, akkor meg sem látszik. Szempillaspirál, szájfény vagy valamilyen ajakbalzsam. Esetleg valamilyen kevésbé hangsúlyos szemceruza még beleférhet. Szerintem amik sokszor nevetségesen néznek ki azok az erőteljes, élénk rúzsok illetve a szemhéjfestékek és a pirosító. Ha valaki szépen, jól tudja őket használni és természetes lesz az összhatás, akkor nyilván nem néz ki nevetségesen, de azért elég kevés ilyet látni és ennyi idősen szerintem abszolút felesleges is. Sokan később, felnőttként sem szoktak mindent használni. Például egy szép vörös rúzst viselni is tudni kell, egy fiatal lányon nem mindig mutat jól és mivel élénk szín ezért a hibák is feltűnőbbek valamint nem is mindenki tud rá vigyázni és könnyen elkenődhet a nap folyamán. A szemfesték is hasonló kategória szerintem illetve ami a pirosítót illeti, sokan túlzásba viszik és ilyen ki "bohóc pofikat" varázsolnak maguknak. :)
2016. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha van bőrhibád akkor arra mehet korrektor, esetleg bb krém

szemre elég szerintem a szempillaspirál, esetleg egy vékony tusvonal

szájra meg vagy semmi vagy ha szeretnéd, akkor vannak színezett hidratálók


14 évesen suliba szerintem ennyi elég :)

később majd folyamatosan bővítgetheted, ha szeretnéd

2016. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. aug. 5. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne használj rúzst.Használhatsz púdert/enyhe pirosítót, szempillaspirált( nekem átlátszó van, nagyon szép hosszú lesz tőle a szempillám, mégse köthet bele senki)

Sok sikert!

2016. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!