Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok? Vannak nektek gondjait...

Csajok? Vannak nektek gondjaitok a szempilláitokkal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az én problémám az,hogy akárhányszor befestem a szempillámat szempillaspirállal,állandóan összeragadnak a szempilláim. Pedig nem viszek fel rá sok festéket.De eléggé visszataszító,legalábbis nekem,hogy mikor befestem összeragadnak.Hallottam már olyasmiről,hogy szempilla fésű,az mennyire tud rajta segíteni? Nem tudom nektek vannak e ilyen problémák,de ez engem nagyon zavar. Ha valakit érint ez a dolog,akkor légyszíves valami tanácsnak nagyon örülnék. köszi előre is :)
2010. ápr. 18. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
milyen spirált használsz? ha nekem összeragad, akkor valami hegyessel óvatosan szétválasztom amíg nem köt meg
2010. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
miss sportit . ezzel már én is próbálkoztam,csak nem sokáig marad meg úgy.
2010. ápr. 18. 17:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem jól használod, vagy csak nem jó fajtát. :)

Próbálj ki többféle keféjűt/fajtát. :)

2010. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

nekem is ez volt az egyik gondom,aztán kipróbáltam más szempillaspirált az Avontól és attól már nem ragadt össze.

a másik gondom az,hogy vannak kósza szálaim,amik nem engedelmeskednek.

eztdenemszeretem. :|

2010. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
nekem is folyton összeragad...:(
2010. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt magával a spirállal van a gond.. Rossz minőségű spirállal jóhogy összeragad a szempillád, hiszen sem a festék, sem a keféje nem jó... Válassz egy márkásabb, jobb minőségű spirált. Nekem Maybelline Volume Express Colossal szempillaspirálom van, nagyon jó, szép ívelt dús, csomómentes pillákat csinál. 2000Ft-ba kerül azt hiszem.
2010. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát,azt hiszem tényleg váltok valami másra. köszi a tanácsokat mindenkinek :)
2010. ápr. 18. 18:05
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
első vagyok. nekem is miss sporty volt, szerettem, igaz néha összeragadt, de volt rá technikám, amivel szép lett. én is váltottam a colossal-ra és valami isteni :D sárga doboza van, én is azt ajánlom csak :)
2010. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szia,én azt hallottam hogy akkor ragad össze ha sokat viszel fel.vagy ha felkened és egyből rákensz megint,meg kell várni meg megszárad az amit elsőnek vittél fel.
2010. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
18:11! köszike a tippet.:) majd megpróbálok már valami hatásosabb módszert keresni a mostaninál. :)
2010. ápr. 18. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!