Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az nem férfias ha egy fiú...

Az nem férfias ha egy fiú korrektort használ?

Figyelt kérdés

Hülye haverom korrektort használ, mert hogy "pattanásai" vannak ( ami alig észrevehető). És ő megvan győződve arról, hogy ez "férfias"...

Emberek (főként lányok) ez szerintetek is nem férfias? Mert szerintem nagyon nem...


( Azért írtam azt hogy "férfias", mert a B-betüs szót nem nem lehet kiírni)



#lány #férfias #nemférfias
2016. aug. 11. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom mit akarsz pontosan kérdezni, de ez se nem búzás, se nem férfias. Ez egyáltalán nem határozza meg ezen tulajdonságokat.
2016. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Nem tudom, nem lehet elég erős az a férfiasság, amit egy kis korrektor össze tud zúzni... Ez csak egy korrektor :D
2016. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Bocsi, de szerintem gáz és nagyon lányos.


Oké, most biztosan jönnek a lehurrogó kommentek, hogy miért, meg más srácok is csinálják, DE könyörgöm, néhány pattanásért, (ami könnyedén eltüntethető normális étkezéssel és folyadékbevitellel,) nehogy már egy sz..r korrektort kenjünk az arcukra, ami ráadásul eltömíti még a pórusokat is, nem engedi szellőzni, így gátolja a hamarabbi meggyógyulását is.


Nulla logika van benne.


Úgyhogy légyszi, világosítsd már fel a haverodat, hogy a korrektorral még rosszabbat tesz, mert azzal csak nehezíti a pattanások meggyógyulását.

2016. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semleges.


Ha jól használja egyáltalán nem látszik. Reggel két pillanat lefedni egy-két ragyát, szóval piperkőcségnek sem mondanám.

2016. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha mondjuk ahhoz használja valaki hogy elfedje a reggelre megjelenő pattanásokat vagy a szeme alati már-már sorozatgyilkos megjelenést kölcsönző karikákat azt mondom oké, a csajoknak is joguk van elfedni a hibákat, de hogy napi szinten minden kis hülyeséget elfedni már sok.
2016. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semleges... egy korrektor a hibák fedésére való, nem látszik ha jól használják, csak szebb tőle a bőr és ennyi. Semmi bzis vagy férfiatlan nincs azon ha igényes valaki és jól akar kinézni, nem akar ragyás bőrrel megjelenni, ez természetes. A korrektor nem csak lányoknak való...
2016. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semleges, és nem b*zis egyáltalán. Érdekes amúgy, hogy mindig nyafognak a férfiak, hogy a lányok milyen szerencsések, hogy sminkkel elfedhetik a bőrhibáikat, de amint egy másik srác használni mer egy kis korrektort, rögtön lelányosozzák, meg leb*zizzák.
2016. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!