Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális, ha 12 évesen szemhéj...

Normális, ha 12 évesen szemhéjtust, korrektort, szempillaspirált, szájfényt és BB krémet használok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 17:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%

Én is használtam ennyi idősen korrektort és szájfényt, bár nem festettem magam mindennap, sőt a szememet egyáltalán nem. Ma viszont már más a világ, én 11 évvel ezelőtt voltam ennyi idős.

Én azt mondom, hogy ha így érzed jól magad, akkor használd! (Persze, ha a szüleidnek vagy az iskolának nincs ellenvetése, sok intézmény ugyanis szigorúan veszi a sminkelést.)

2016. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%

12 éve voltam annyi idős mint te. Ma már lehet, hogy elfogadóbbak a tanárok meg a szülők, de akkoriban senki nem sminkelt nálunk. Ha van bőrhibád, azt nem elfedni kell, hanem magát a problémát kezelni.


Egyébként ez a smink mennyiség semmi extra, csak felesleges ennyi idősen. Nem leszel tőle felnőttebb meg szebb sem. 12 évesen nem ezzel kellene foglalkoznod szerintem.

2016. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem kell ennyi kencefice. Tizenhárom éves vagyok és nem sminkelek.
2016. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem normális...tudod mi lesz így belőled???...tiniri**nc!!! Én 15 vagyok, de ennyit még én se használok.
2016. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális. 17évesen használom ezeket,egy 12éves kislánynak minek ennyi minden?
2016. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%

4-esnek:

Nem attol lesz valaki tinirbanc hogy sminkeli magat.

2016. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
67%
Szia,szerintem ezzel kicsit várjál még,bár csak egy évvel vagyok idősebb de ezekből a szempillaspirált és egy átlátszó szájfényt használok,nyáron.Iskolában én sem sminkelem magam,szerintem felesleges.Ha pedig vannak pattanásaid,vagy egyéb bőrhibád akkor használj pórustisztitó gélt.Ráérsz még ezzel. 13/L
2016. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!


4-esnek: köszönöm szépen, hogy egy ilyen szóval megillettél...

2016. aug. 9. 08:13
 9/34 anonim ***** válasza:
3%

Igen, normális ma már minden ami amúgy nem volt soha normális annyi idősen amennyi idősen épp csinálja az adott birka!

-.-

2016. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez sok, és felesleges. A korrektor még elmegy, mert ha piros a pattanásod, akkor elhalványítja, de a többi tényleg felesleges. Az egyik osztálytársam most nyolcadikban év végén használt szemhéjtust és az igazgató mondta neki, hogy ezt iskolába ne...szerintem 12 évesen ne ezzel foglalkozz, még rengeteg időd van arra, hogy sminkelj.
2016. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!