Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum piercingem lesz, de a...

Septum piercingem lesz, de a szüleim nem tudnak róla. Ha befordítom akkor nagyon nem látszik? Benn marad? Szerintetek eszre fogjak venni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Hany eves vagy, konyorgom? Amig apu-anyu engedelye meg jovahagyasa kell, nem kene piercinget csinaltatni se, kisgyerek.
2016. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Észre fogják venni szinte biztos.
2016. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Max az nem veszi észre aki vak, főleg hogy vörös lesz tőle az orrod és furán, orrhangon beszélsz egy ideig...

Amúgy meg a szüleiddel kéne először megbeszélni ha még gyerek vagy... nem idióta lázadó tini módjára kell összevissza titokban csinálni mindent.

2016. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is van septumom és sok más pc-m is! Termeszetesen be lehet fordítani!(persze csak akkor, ha nem tul nagy). Szerintem amúgy inkább probáld meggyőzni róla a szuleidet, (mert úgyis kiderul, inkább elobb, mint utóbb), pl. ha befordítod úgysem látszik vagy hogy ha kiveszed nagyon hamar beforr, stb. és egyezz ki veluk valamiben, pl. hogy tobbet fogsz tanulni, vagy azzal, hogy te inkább őszinte vagy es megkérdezed őket' nem pedig titokban csinalod mint egy-két ember, stb. Egyebkent nekem egyáltalán nem fajt és pár nap alatt be is gyógyult, szóval ebbol a szempontbolt ne félj tole:))
2016. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!