Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket es hajat...

Milyen sminket es hajat ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi, csaladi eskuvonk lesz 20 fovel. Az anyakonyvvezeto utan egy kis etterembe megyunk vacsorazni. Akaclila szinu ruham van. Mindenkepp magamnak szeretnem megcsinalni a hajam es a sminkem, viszont elegge tanacstalan vagyok, mert a hajammal nem szoktam sok mindent kezdeni, voros termeszetes gondor, nagyjabol vallig er, sminkelni sem nagyon szoktam, alapozot nem hasznalok, nincs szuksegem ra, neha korrekort, szempillaspiralt, szemceruzat es szemhejpudert. A kerdesem az lenne, milyen smink es haj illene szerintetek?
2016. aug. 12. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Én valami lilásat csinálnék. Az passzol a ruhához és nem is túl hivalkodó. Mondjuk sötétebb árnyalatút mint a ruha.


Mivel ez egy alkalmi smink lesz, én azt tanácsolom, hogy szerezzél be alapozót, púdert(nem kell se drága, se nagy kiszerelés, a legolcsóbb drogériás is bőven megteszi).

Tartósabb lesz sokkal a smink.


A hajad mennyire göndör? Pumukli hatású vagy annyira nem durva?

A hajhoz én se értek, de esetleg egy oldalválaszték és ahol kevesebb a haj, oda betenni valami hajdíszt.

2016. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Kérlek,ne cseszd el még jobban az outfitedet,már igyis eléggé gáz.Lila ruha,vörös haj?! Te jó ég!Legalább hagyd ki a lila sminket kérlek..egy kis Nude szemhéjpúdert tegyél fel,tuss,spirál,szájfény.
2016. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Kedves masodik, nekem ez tetszik, ha neked nem, az a te velemenyed

2016. aug. 13. 01:06
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Smink terén mindenképp valami egyszerű, visszafogott, NUDE szerintem... Semmiképp lila. Barnás, homok színű picit füstös szem, szempillaspirál, esetleg valami rózsaszínes, nude rúzs vagy szájfény. Plussz még valami természetes pirosító. De ezekről találsz millió videót a youtubeon. Pl viszkok fruzsinál vagy ehstynél.

Hajadat meg szerintem hagyd simán. esetleg valahogy próbáld az elejét eltűzni. Fonattal, valami szép csattal vagy ilyesmi. Szerintem minél egyszerűbb, annál szebb :D

2016. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én halvány lilás sminket tennék fel, semmiképp sem sötétet. Hajnak meg kivasalnám és az egyik oldalon eltűzném + egy hajdísz, ha van, persze csak olyat, ami illik a ruhához.

(Kozmetikus tanuló vagyok:D)

2016. aug. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapozó nélkül tök mindegy. Úgysem marad ott semmi.
2016. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sminknek:alapozó,szemtus,szempillaspirál,szemceruza,szemhéjpúder(fehér,kicsit füstös)

Hajnak:kivasalni,göndöríteni,hullámosítani(ha göndőríted vagy hullámosítod és van fufrud,akkor alulra(lazán tűzd fel vagy kontyozd)és a frufru résznél vagy legyen egyenes vagy kicsit hullámos,valami fülbevaló(kicsi,lógós):D

2016. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!