Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tablófotózásra milyen sminket...

Tablófotózásra milyen sminket és frizurát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szolid természetes hatású sminket és laza, szép loknikat ajánlok, feltéve, ha hosszú a hajad. :D

Ha nem tudod a pattikat rendesen eltüntetni, az sem baj, mert a képek agyon lesznek retusálva, utókezelve.

2015. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a természetes hatású a legjobb. Nekem pl kicsi a szemem, ezért olyan sminket csináltattam, amitől nagyobbnak tűnik, a hajammal nem csináltam semmit.

Tényleg agyon lesznek retusálva, ezért nem fontos egy egész maszknyi sminket föltenni.

2015. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekunk anno azt javasoltak hogy natur vagy semmilyen smink ne legyen max spiral / puder, mert a sminkelt kepeket nehezebben tudjak retusalni :)
2015. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem épp a napokban volt a tablófotózásom! :) Úgy indultam neki az egésznek, hogy nem akarok máshogy kinézni, mint amilyen a hétköznapokban vagyok, így a hajamat és a sminkemet is magamnak oldottsm meg. A hajamat megmostam és kifésültem, mert egyenes, nem marad meg benne se hullám, se göndörség. A sminkembe vittem egy kis pluszt magamhoz képest: a napi szinten használt szempillaspirálom mellett húztam egy vékonyka tusvonalat a szempilláim tövébe. Nagyon jó képek lettek, pedig nagyon távol állok a "fényképarc"-tól. Remélem te is hasonló örömmel jössz majd ki a fotózásról! :) 19/L
2015. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A frizurád ne legyen nagyon eltérő attól, amit szoktál hordani, mert ha a tablót visszanézed, fura lesz, ha nem önmagadat látod majd vissza. Nálunk a tablón pont az a két csaj néz ki a leghülyébben és a legtermészetellenesebben, akik begöndörítették és / vagy kontyba tetették a hajukat, profi fodrász, kb. színpadi smink... és szinte fel sem lehet őket ismerni.


Smink: legyen szolid, tényleg csak arra menj rá, hogy az arcod előnyösebb részei ki legyenek emelve. Mindenképpen természetes hatású alapozó legyen nem túl vastag rétegben, ne legyen rajtad két kiló púder. Szemsminkből te tudod, hogy mit szeretsz, mit szoktál hordani, de egy enyhe fekete szemceruza/tus vagy egy natúr barnás szemhéjpúderes megoldás szerintem jó lehet. Pirosító halvány, természetes árnyalat öklömnyi csillámok nélkül, rúzs/szájfény ne legyen csillámos (a legjobb egy természetes natúr árnyalat).

Persze az megint más kérdés, ha vkinek olyan a stílusa, hogy harsány rúzsban vagy színes szemhéjpúderben mászkál folyton a suliban, akkor nem baj az erősebb smink, ha önazonos.

2015. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!