Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagy baj ha egy ejszaka...

Nagy baj ha egy ejszaka rajtam marad a szempillaspiral?

Figyelt kérdés
Delutan mennenk satorozni egy ejszakara,de ott nem tudom majd lemosni,egyebkent apolom koffeines szerummal
2016. aug. 14. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
:DDD miért ne tudnád lemosni? a sátor és a sminkelmosó használata kizárja egymást? lol. ezt eddig nem is tudtam..
2016. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egy bulizos est utan senkinek nem az jar a fejebe,hogy sminklemosoval torolgesse:D
2016. aug. 14. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Vattapamacs, sminklemosó, probléma megoldva. Én akkor is lemosom, volt már, hogy pandaként keltem mert nem sikerült rendesen de legalább megpróbáltam :D


Egy alkalomtól nem lesz bajod. Hosszútávon nem érdemes így lenni, begyulladhat a szem tőle.

2016. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát elég sok 'bulizós estén' vagyok már túl, de mindig van bennem annyi, hogy lemosom a sminkem. szerintem ez alapvető igényesség kérdése. az más kérdés, ha annyira kivagy, hogy csak úgy bedőlsz az ágyba és elalszol, de az, hogy direkt eltervezed, hogy le se fogod mosni.. lol. kb 2 percet vesz igénybe. de te tudod..
2016. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy bulizos est utan senkinek nem az jar a fejebe,hogy sminklemosoval torolgesse"


Dehogynem. Nincs az az isten, hogy sminklemosás nélkül feküdjek le. Tényleg nem telik sokba. Én félnék, hogy törne a pillám.

2016. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huhh szerintem bajod nem lesz nagyon belőle ha egyszer rajtad marad nekem is volt hogy annyira fáradt voltam , hogy hazaértem és elaludtam.De azért próbálj majd odafigyelni és nem fogsz belehalni abba az 5 percbe míg lemosod.
2016. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!