Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök növesztésnél mennyit...

Szemöldök növesztésnél mennyit számít, hogy kenem-e olajakkal?

Figyelt kérdés
olvastam, hogy ricinus, kókusz meg mindenféle olajjal ha minden nap kenem "sokkal gyorsabban nő". Nekem 16 nap múlva lenne fontos, hogy viszonylag visszanőjön, ennyi idő alatt használna?

2016. aug. 16. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Attól hogy ez más embernek bevált nem biztos hogy neked is befog.Szerintem főleg ricinusolajjal kend.Azt sokan a hajra is használják.Meg van egy videos nála láttam hogy össze kevert valamiket amiből szemöldök és szempilla növesztőt csinált.

De itt a link: [link]

2016. aug. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg a szemoldok melyik reszerol.. Alul 16 napon belul kino, ha kenegeted ricinusolajjal, viszont ott kozepen nem annyira, azt kikene egesziteni porral. Egyebkent azzal sincs baj:) de tenyleg nekem a ricinusolaj sokat segitett.
2016. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Koszonom a videot!

2. Igen alul, koszonom!:)

2016. aug. 16. 12:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!