Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Iskolába tesi óra alatt ki...

Iskolába tesi óra alatt ki kell venni a fültágítót? (10mm)

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha balesetveszélyes vagy a házirend tiltja simán.
2016. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha lazább tanárt kapsz, akkor nem biztos. De van olyan is, aki a fülbevalót is kiveteti, szóval tanárfüggő.
2016. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. aug. 16. 14:30
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Életed legnagyobb kérdése...

Azon gondolkodtál már, hogy 10-15 év múlva lehet, pont azért nem fogsz munkát kapni, mert úgy fog kinézni a füled, mint egy tacskóé?

Persze ha murszi harcosnak készülsz, akkor biztos te leszel a faxagyerek és azt is tudom, hogy most kvrvamenő egyéniségnek lenni, de ésszel él az ember és "szinte" visszafordíthatatlant nem tesz.

Aztán persze mindenki más... lehet, a te nevelőtiszted ezt nem mondta.

mindegy is, jó volt röhögni egyet rajtad, így kora reggel. :)

2016. aug. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

Vodnik!

Teljes mértékben egyetértek veled!

Egyeseknek az a legnagyobb problémája a mindennapokban, hogy mennyi tetkót varrat a bőrére, milyen billogot égettessen magára, mekkorára tágítsa a fülét vagy a se..e lukát. :-(

A háború, a terror elől menekülő családokkal rémítgetik a politikusok hazánkat, miközben számtalan európainak született hülye gyerek bennszülöttnek képzeli magát és ezerszer primitívebb, mint némelyik menekült.


Én, a tanár helyében kivetetném és arasznyi széles Leukoplasttal körberagasztanám a fejét az ilyeneknek. Mert, attól, hogy kiveszi a fültágítót, a füle még beleakadhat bármibe, azaz balesetveszélyes!

De akár ki is jelenteném, én nem vagyok hajlandó tornáztatni, mert a végén én leszek a hibás, ha baleset éri.

Hozzáteszem, 86 beosztottam van, de egy sincs, akinek látható tetoválása, piercing-e, egyéb testékszere lenne. Aki bennszülöttnek készül, keressen olyan munkahelyet, ahová mindez illik!

Dolgozóink fele csökkent munkaképességű. (siketek, beszédképtelenek, gyengénlátók, leszázalékoltak) Sokkal jobban értékelik az életet, nagyobb az életkedvük. Mondhatom, betegségük ellenére, vagy épp azért, egészségesebb az életszemléletük, az értékrendjük.

Nem őket kell sajnálni, hanem azokat, akik lelki-szegények és jó dolgukban, unalomból az értelmetlen életutat válasszák.

45 F

2016. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Beszéld meg a tanárral, pl egy tele korong fültágító biztonságosabb mintha kiveszed mert az nem tud beleakadni semmibe.
2016. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
#4 és #5, szerintem ő jobban tudja, mit akar csinálni a SAJÁT testével. Nem volt szüksége semmilyen kioktatásra, okoskodásra. :) Egyszerűen nem értem, mit árt nektek az, ha valakinek fültágítója, tetkója vagy piercing-je van. Ettől valaki rossz ember lesz? Rosszabb munkaerő esetleg?
2016. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

#7


Nem lesz rossz ember, de rossz munkaerő lesz, mert a tetkós , fültágítós, pirszinges emberkék mind lúzerek, vagy másképpen mondva lelki betegek. Ez azt jelenti, hogy tíz-húsz év múlva őket is neked kell eltartanod, a te fizetésedből vonják le a járulékot és adót, amellyel kezelik és segélyezik őket.


Lehet, hogy ez így félreérthető, ezért leírom másképpen is: a fültágító NEM OKA, hogy lúzer lesz a kölyök, hanem elő-JELE! Tehát ha tanár vagy szülő látja, hogy a gyerek össze-vissza szurkálja, varratja, vagdossa, lyuggatja magát, akkor időben kellene pszichológushoz vinni, kezeltetni, életmódot változtatni, minden lehetőt elkövetni az érdekében. Ha nem segítenek rajta időben, akkor csak pszicho-kórház töltelék lesz belőle.

2016. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
hahahahahahahahaha.. nevetnem kell rajtatok, de komolyan, szánalmasok vagytok!!!! Nem értem miért baj az ha valakinek ez tetszik, miért kell egyből szar embernek beállítani, tökéletes a családi életem, jó tanuló voltam mindig is, becsületes munkás! És mégis van egy fültágítóm hühaa nagy dolog.!!
2016. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok. És ha valakinek egyszerűen csak tetszenek? :) Mondjuk.. biztosan minden tetkós, fültágítós és piercing-es depis meg lúzer. Te tudod, én azért továbbra sem ítélem el ezért az embereket. #respect
2016. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!