Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Iskolába tesi óra alatt ki...

Iskolába tesi óra alatt ki kell venni a fültágítót? (10mm)

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 10:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#8-as pánikbeteg vagyok és van piercingem és tetkóm. Na most azt kérlek magyarázd el hogy a pánikbetegségnek hogyan előjele hogy valaki tűkkel szuratja magát ami.... pánikot okoz. Az nem lehet hogy egyszerűen tetszik? Jó, nincs szétszuratva a képem azért, arcon csak egy kis pötty van az orromban, inkább a fülemen mert az takarható, ugyanúgy mint a tetkóm (amit egyébként egy számomra kedves kisállat emlékére csináltattam nem azért mert trendi).

De ez akkor is baromság hogy a body modification az elmebetegség meg hasonlók jele, a kettőnek az égvilágon semmi köze egymáshoz, láttam már olyan orvost akinek mind2 karja szét van varrva, az orvosi köpeny/öltöny sok tetkót el tud rejteni.

Jó, lehet hogy a hülye stílus annak tűnik hogy a gyerek nem viszi semmire de nagyon sokan kinövik és normális felnőtt lesz belőlük, tudom manapság (mint mindig) nagyon nagy divat szidni a fiatalokat mindenért mert fúúúú ők a legroszabb generáció és nem viszik semmire stb de azért a logikát nem kéne eldobni.

2016. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt hozzáfűzném hogy a pánikbetegségből már nagyon szépen lábalok kifele de a piercingek maradnak mert nem a betegség hatására csináltattam.
2016. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Teli tágítót vegyél, az nem tud beleakadni semmibe, az észosztókkal meg ne törődj, a te tested, azt teszel vele amit szeretnél :)
2016. szept. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Már 16mm a fülem :D
2016. nov. 28. 06:16
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj valaki mindig jön a "fúúú nem kéne fültágító és [insert kisregény]" SENKI nem kérdezte szerintetek legyen-e neki, nem ez volt a kérdés, a kérdés az volt bent hagyhatja-e tesire, ennek semmi köze ahhoz kinek mi tetszik.

Kérdező, a házirend nem mindig szokta kimondani ,a tesitanárral beszéld meg, viszont szerintem biztonságosabb ha egy teli "korong" tágítót teszel be mert akkor semmi nem tud beakadni a lyukba.

2016. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem kell kivenni xD nem mindha amugy tesiznek ja es azota 30mm a fulem xd
2018. jan. 1. 23:44
 17/19 anonim ***** válasza:
Ennyi ido utan reagaltal? :D
2018. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Aha:D Tegnap találtam meg ezt a kérdésemet:D
2018. jan. 2. 10:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Kiengedtek??
2018. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!