Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan tisztítjátok a...

Ti hogyan tisztítjátok a sminkecseteket?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A kezembe rakok folyekonyt szappant, es atdorzsolom rajta az ecsetet (persze tobbszor).:)
2016. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
samponnal vagy mosogatószerrel (ne nézzetek hülyének, de sokkal jobban kiszedi mint bármi más, főleg a beauty blenderből, ráadásul kókusz illatú) és én is a tenyeremben beledörzsölöm és öblítem amíg tiszta víz jön belőle
2016. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. aug. 17. 23:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ebelines masszázskorong és babasampon kombóra esküszöm. Mindent kiszed :D
2016. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szivacsokat bedobom a mosógépbe, az ecseteket sebbenzinnel.
2016. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Baleának van olajos sminklemosója, azzal. Ha nagyon makacs, akkor még rásegítek babasamponnal.
2016. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Samponnal.
2016. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En ebayen vásároltam kb 100 Ft-ért smink tisztító tojást, arra teszek sampont vagy folyekony szappant. Nekem bevált!
2016. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző vagyok, smink tisztító helyett smink ecset tisztítót akartam írni! Bocsi 😊
2016. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!