Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok sminkecseteket,...

Hol tudok sminkecseteket, készleteket, spirált, ceruzát venni, melyiket használjam, mint kezdő?

Figyelt kérdés

A dm-re és a Rossmann-ra gondoltam, ti hol veszitek az ilyeneket?

12/L



2016. ápr. 8. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

12évesen még nagyon sehol ne vegyél.

De ha mindenképpen szeretnél sminkelni én a Dm-et ajánlom ott én ott szoktam venni kb mindent.Ecseteket pedig vagy a MAC-ban vagy a Müllerben vegyél,mindkét helyen nagyon jók vannak. :)

2016. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! De milyen termékeket használják most? Esetleg melyik az, ami.olcsóbb, de mégis ajánlott?
2016. ápr. 9. 09:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha azért szeretnél sminkelni mert nagyon bőrhibás a bőröd akkor alapozónak mindenképpen a L'oreal True Match alapozóját ajánlom,nagyon jól fed és tartós is.Ha viszont nem kell nagyon nagy fedés akkor viszont szerintem BBkrémet használj pl:Astor Skin Match.Én szemöldök formázásra a dm saját márkás szemöldökformázó szettjét használom.Szemhéjtust a Maybellinetől vásároltam méghozzá a Master Precse tusát,én nagyon szeretem hihetetlen könnyű vele tust húzni.Korrektornak most éppen a Catrice Allround Coverstickjét használom,én megvagyok vele elégedve.Szempillaspirálnak pedig az Essence Last Princesse-t használom,viszont nagyon szeretem a Rimmel Scandaleyes spiráljait. :)
2016. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Èn szereten a Nivea BB krèmèt,de talán neked elèg egy szempillaspirál ès egy kis szájfèny.Ezeket kb 2ezer forintert lehet kapni ès jók
2016. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy a szüleimmel!

TI milyen ecseteket/ecsetkészletet használtok?

Illetve a rúzsból/szájfényből milyeneket?

2016. ápr. 25. 19:58
 6/11 A kérdező kommentje:

Légyszi még írjatok! Kell a segítség! Ezek a szempontok:

-dm/Rossmann

-márka

-termék

-ár

2016. ápr. 27. 20:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát a te korosztályodnak az Essence a márkája mert viszonylag olcsó termékei vannak az aktuális tinidivatnak megfelelően.

DM-ben és Rossmannban is kaphatóak. Szerintem 12 évesen még nem kell többezres termékeket vásárolnod.

Itt nézz körül nyugodtan, az árak is fel vannak tüntetve:

[link]


Amúgy ebben a korban bőröd problémásságától függően elég egy folyékony alapozó, korrektor, kő púder, esetleg pirosító, szempillaspirál és egy szájfény.

2016. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és azt kihagytam hogy ezekhez egy nagyobb púderecset elég.
2016. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia 12 éves leányzó!:)

Szerintem is elég neked egy szempilla spirál, szájfény. max vmi barna szemcerka.


Most lesznek joy-napok, szóval ha jó minőségű cuccot akarsz, akkor csapj le a kuponokra, mert akár 50%.kal olcsóbban is hozzájuthatsz ehhez-ahhoz. Alapozót nem ajánlok, attól hogy valaki pattanásos, nem kell mégjobban eltömítenie a porúsait. Főleg, ha 12éves vagy. Ha nem szeretnél kuponozni, akkor én a rossman lovely/essence márjákát ajánlom, ami olcsó, és jó. :)

2016. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, és én is a rossmanban, vagy a dm-ben veszem a cuccaimat.:) Ecsetet a dm-ben vettem, nagyon nagyon puha, nem egy profi ecset,de kezdőnek jó.
2016. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!