Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tartóssak a Nyx folyéko...

Milyen tartóssak a Nyx folyékony rúzsok? Milyen tartós rúzsokat tudtok még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni pár tartós rúzst, ami kibírja 2-3 órán át. Én kipróbáltam az Aura termékeket (Magyarországon nem lehet kapni), amiket nagyon megszerettem, de már beszereztem minden árnyalatot, ami tetszik.

A Nyx Soft Matte Cream Lip-pel és a Nyx Lingerie-vel szemezek egy jó ideje, de az áruk miatt eddig csak nézegettem őket. Milyen tartósak ezek a rúzsok? Megéri az árukat? És esetleg tudtok még jó minőségű és tartós rúzsokat (nem feltétlenül folyékony)?



#szépség #minőség #rúzs #NYX #nyx lingerie #nyx soft matte
2016. aug. 20. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

én maradok az Ebayes rúzsoknál

minőségben nem rosszak (legtöbb) , és árban sokkal olcsóbbak

pénzkidobás többet kiadni rá

2016. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dorinaziaa válasza:
100%

Szia.

A Lovely folyékony rúzsai nagyon jók. Nekem a No.1-es árnyalat van meg ami nagyon szép hétköznapi szín és suliba/munkába nagyon szuper. Akár 4 órát is kibírnak.

Maybelline és Rimmel rúzsok is nagyon jók és tartósak.

A Catrice rúzsokat is nagyon dícsérik:)

2016. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem próbáltam NYX rúzsokat, de alig várom, hogy lecsaphassak a Lingerie szériájából a "Bedtime flirt"-re, ami egy nagyon szép rózsaszínes, kicsit barnácska de világos árnyalat, és a Liquid Suede "Tea and cookies" színre, ami egy nagyon szép világos rózsaszín.


Amióta előjött ez a folyékony rúzs őrület, én is nagy rajongója lettem, és már csak ilyen ajaktermékeket használok. Sokkal tartósabb és szebben mutat a számon, mint egy klasszikus rúzs.

A két kedvencem, amit próbáltam a theBalm és az Aden.

A theBalm magasabb árkategóriánál tartozik, viszont cserébe egy olyan csodálatos terméket kapunk, ami nem szárítja az ajkakat, finom mentolos íze van, bizsergeti az ajkakat, ettől kicsit telteb nek lesznek és a színek is fantasztikusak. Mini kiszerelésben sikerült egyszerre 6 darabot szerezni. A kedvenceim, a Committed és a Doting már fogyadoznak, de tervem újravenni őket ezúttal nagy méretben.

Az Aden pedig egyszerűen hihetetlen. Összesen 1500-2000 Ft-ba kerül, mégis képes olyan végeredményt nyújtani, mint egy professzionális sminktermék.

Tökéletesen a helyén marad és tényleg addig marad a számon, ameddig én akarom. És ami szintén nagyon tetszik benne: rengeteg színárnyalatban elérhető. A teljesen matt verziók mellett van gyöngyházfényű változat is belőlük, amik ugyanolyan tartósak.

2017. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!