Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MAC-nél a minőségét vagy a...

MAC-nél a minőségét vagy a márkát kell megfizetni? Valóban olyan jó a minőségük? Minőségben sok különbség van közte és egy középkategóriás termék között?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig két sminkest kérdeztem meg.

Az egyik azt mondta, hogy ő csak Loreál és MAC termékeket használ.

A másik, hogy ő csak Lancome és Loreál.

A Loreál jóval olcsóbb, mint akár a MAC vagy a Lancome és mégis szeretik a profik is. Szóval szerintem egy bizonyos szint felett már inkább a márkát fizeted meg, és nem lesz annyival jobb maga a termék.

Nekem személy szerint a Lancome és a Clinique a kedvencem.

2016. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként régebben a legtöbb sminkcuccom Loreál volt, de nagyon sok minden megszűnt azóta sajnos, amiket használtam, vagy az adott szín szűnt meg, vagy termék :(
2016. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én a MAC-et is középkategóriásnak mondanám.


Nincs olyan, ami mindenkinek bejön. Megfizetheted a márkát, ha neked megéri, hogy olyat veszel, ami nem jön be, csak azért, hogy a polcon álljon. Én a MAC alapozómat azért használom, mert azt adja, amit elvárok egy alapozótól. Lehet, hogy van olcsóbban ugyanilyen, de ha most nekiállok kísérletezgetni, csak elverem a többszörösét annak, amit kifizetnék a már biztos jóért.

2016. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A MAC középkategóriás márka.

Nyilván a márka miatt is viszonylag drága, de a termékek többségének a minősége kifogástalan, így azt mondom, nem feleslegesen adsz ki bizonyos termékekre duplaannyit, mint egy ugyanolyan drogériás termékre, mert többnyire a minőség is 2x olyan jó (természetesen vannak a MAC-nek is rossz termékei, én ilyenbe még nem futottam bele, de a filces tusuk elvileg nem jó, és olcsóbb márkáknak is vannak nagyon jól sikerült termékei).

2016. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Lancome az alapjáraton a L'oreal cégcsoporthoz tartozik, úgy mint a Garnier, a NYX, meg a Maybelline.

Az Esteé Lauder cégcsoporton belül van a :

MAC, Bobbi Brown, Smashbox, clinique, Too faced, és ugye maga az Esteé Lauder márka.

Nekem még sosem volt Lancome termékem, így teljesen vakon mondom. Hogy szerintem az csak egy luxus szépségápolási márka, amely kiszolgálja a tehetős hölgyek igényeit. Akiknek ugye nagy elvárásaik vannak-

Míg egy MAC a rendezvény, színpadi, mutatvány világnak él. Kifutó, fotómodell sminkek, nagy alkalmak. Megjelenésekre hivatott. A Bobbi Brown pedig az amely képviseli azt a mindennapi magas minőséget, amelyet a Lancome is próbál kiszolgálni.


De a MAC-re visszatérve. Szerintem nem mindenkinek való márka. Vannak benne túlkapások, termékek amelyek nem érik meg az árukat, de még a cégnevet sem..

Az a baj, hogy nálunk High end-nek számít, miközben igazából Nyugaton pont Középárfekvésű márka.


Én felvásároltam egy alap szettet a MAC-től, mire rájöttem, hogy vannak sokkal érdekesebb, izgalmasabb, és impozánsabb márkák, és termékek. Amelyek csak 1-2 ezer forinttal drágábbak.

2016. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!