Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gimibe milyen táskát vegyek...

Gimibe milyen táskát vegyek lányként? NEHÉZ KÉRDÉS TÚL SOK KÖVETELMÉNY! Képek! SOS

Figyelt kérdés

Valami olyat szeretnék, ami minden szetthez megy, mind ősszel, mind tavasszal. Szeretném több évig használni úgy, hogy divatos maradjon. Tudom talán ezzel túl sokat várok el egy táskától, de még mellé beraknám, hogy ne legyen túl drága, max ilyen 12e

Pl.: ezek?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudom túl egyszerűek, de ami tetszene azzal az a baj, hogy nem minden színhez megy, vagy nem minden évszakhoz. Sajnos fekete bőr hátizsákot még nem láttam, pedig az mindenhez megy, de nem tudom mennyire tartós. SOS


2016. aug. 24. 19:50
 1/6 anonim válasza:

Nekem műbőr hatizsakom van es egy ev utan meg semmi baja, szoval tartos:)

Egyebkent én egy kínaiban vettem:)

De teljesen fekete műbőr hátizsákot is lattam egy taskacentrumban de Szombathelyen

2016. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem senki nem azt fogja nézni h milyen taskad van

Legalabbis abba a kozepsuliba ahova én járok ez nem igazan erdekel senkit😊😊😊

2016. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd,ami a legkényelmesebb,és legjobban lehet benne pakolni! Tényleg senki nem nézi a táskád! :) Nekem türkizkék van,és nyugodt szívvel veszem fel ünneplőhöz is,senkit nem érdekel! :D Még senki nem szólt be,hogy miért nincs 4 féle külön sulis táskám,külön stílusokhoz :D
2016. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan táskát válassz ami strapabíró (vastag a pántja mondjuk) sok minden elfér benne és tudod hogy ha több kiló könyv van benne sem lesz rossz (annyira) cipelni. :) bármilyen sporthátizsák jó lehet:)
2016. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Segítő szándékkal csak annyit mondanék, hogy elégszer vittem vissza a heavytools táskáimat ahhoz, hogy azt javasoljam, olyat ne vegyél. 2-3 hónap és szétszakad!
2016. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a legelsőt vagy az utolsót választanám a helyedben, azok szépek is.
2016. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!