Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Füllyukasztás után miért nem...

Füllyukasztás után miért nem szabad 6 hétig kivenni a fülbevalót?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert hamar benő a lyuk (az én fülem 3x lett kilyukasztva, mert mindig kiszedtem). De lehet, hogy valami e.ü.-i oka is van, pl. könnyen elfertőződik.
2016. aug. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne cseréld ki, mert a füled, nem fogja érteni hogy akkor most melyik A fülbevalód, és ,,össze lesz zavarodva'' . Ne szedd ki, mert benő
2016. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
második vagyok. a fülednek előbb be kell fogadnia a fülbevalót, nem csak ugy berakod kiveszed...
2016. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Azért mert az alatt az idő alatt gyógyul be a seb úgy hogy a végén fülbevalót tehess bele. Ezért nem szabad kivenni se mert az rossz a fülnek.
2016. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!