Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink fixálása hajlakkal?

Smink fixálása hajlakkal?

Figyelt kérdés

Szombaton esküvőre vagyok hivatalos, és szeretném ha az elkészített sminkem nem peregne le, vagy "szívódna fel" egy ilyen hosszú nap végére sem. Viszont mivel egyébként nem szoktam sminkelni, nem szeretnék egyetlen alkalom miatt sminkfixálóra beruházni.

Hajlakkra gondoltam. A szememre vigyáznék, és szerintem ha életemben egyszer alkalmazom ezt a barbár módszert, még nem kell papot hívni a bőrömhöz. Viszont olvastam olyan "rémhíreket", hogy az alapozó csúnya, darabos lesz tőle, maga a smink pedig megtörik...

Nektek mi a véleményetek? Van aki már próbálta? Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?



2016. aug. 25. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne használd azt arcra. Én egyszer próbáltam de valahogy nagyon rossz érzése volt az arcomnak tőle azonnal le is mostam.

Nekem a víz vált be ilyen téren :D De tényleg. Sima ásfányvízet fújsz a levegőbe, alá tartod az arcod, vagy alapból az arcodra fújod messziről. Megszárad hamar, és fixálja is a sminket. Én ha nagy melegben sminkelek szoktam ezt alkalmazni és működni szokott :)

2016. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! En mar alkalmaztam ezt a módszert. Valóban nem tesz jót a bőrnek, de egy nap nem a világ! Nekem bevált es rossz érzést sem hagyott a bőrömön!
2016. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak mondjuk az ciki, ha a bőröd valamiért érzékenyebb rá, és kiütéseid lesznek. Miért nem mész el ilyenkor profi sminkeshez?
2016. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mert nincs még arra is 4-7 ezer ft-om...elég volt ruhát, cipőt, ékszert, plusz a párnak ajándékot venni.

Egy esküvő a vendégeknek sem olcsó...

2016. aug. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!