Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért undorodom minden sminktő...

Miért undorodom minden sminktől? Avagy miért sminkelik magukat az emberek? Bennem undort, néha hányingert kelt. Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Szempillaspirál, szemöldök cuccok, rúzs és még a körömlakk is. Főleg a körömfestékektől undorodom. Egyszer egy festett körmöt néztem sokáig és kissé rosszul lettem.


Csak én vagyok így ezzel? Kezdem kissé megszokni, de akkor is ez valahogy nem természetes nekem. A festett köröm olyan, mintha az illetőnek nem lenne körme csak egy színes, vagy fertőzött vérfolt.


17\F egyébként, de amióta élek undorodom ettől az egész sminkeléstől.



2016. aug. 26. 01:38
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
92%
akkor ne sminkeld ki magad... es torodj a magad dolgaval
2016. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Akkor tényleg ne sminkelj, meg ne nézz körmöket.


Most ez meg fog lepni, de a világ nem körülötted forog, bubus.

2016. aug. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
#1-#2 igazatok van! Ezt nem irtatok, de akkor majd en:D Ne jarj nővel, mert minden normalis, apolt kinezetu no add magara!, ilyen szinten (is) ;)
2016. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
a festett köröm: karom, olyan mintha egy agresszív betegség lenne, állatias is a műkarom. Ne hidd el, hogy ez az ápoltság. Majd olyan lánynak udvarolj, aki tiszta, szép. kedves, szelíd és mindezt természetesen sugározza magából. Van ilyen - nem a gyakorin, ott nem gyakori:D
2016. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ne használj sampont, hajzselét, borotvazselét, mert mind vegyszer és nem "természetes". A körömlakkot értem, annak rossz szaga is lehet, de akkor undorodj a benzintől, a hipótól, stb.

Szempillaspirált se kell nyitogatni, szagolgatni, ha nem akarsz. Anyukád az orrod alá nyomta, vagy mi a problémád? Fiú létedre te nem tudom hol találkozol ezekkel..

2016. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
ez azért már beteges. ha nem tetszik, az oké. de hogy fizikailag rosszul érzed magad tőle...
2016. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hol találkozok ezekkel? Ránézek a többezer nőre az utcán, és mintha boszorkányok és szörnyetegek lennének.


Igazából úgy nagyon fizikai hatást nem váltott ki a dolog, csak egyszer.


Arra gondoltam, ezt lehet a pszichológia témakörbe kellett volna írnom.

2016. aug. 26. 12:23
 8/24 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom eldönteni, hogy velem van-e a baj, vagy ezzel a sok-sok emberrel?


Ahhoz van egy kis érzékem, hogy mi szép, hobbim a fotózás és a zenélés.


A filmekben szoktam egyedül olyan sminket látni ami alig észrevehető és jól is néz ki, de az emberek nagytöbbsége nem tűnik annak.

2016. aug. 26. 12:28
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Veled. Akkor a nők 60%-a boszorkány mert sminkeli magát. Nyiiiilván ők a buták, és nem te... Ezt fejezd be, mert durván megsérthetsz valakit.
2016. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%

hogy felpöccent a sok műkarmos spiné:D Nem kötelező ennek a természetellenes dolognak tetszeni - fogjátok fel a tyúkeszetekkel. A fiatal lány szép, ha vizet, szappant és törülközőt, körömollót használ. A többi mind kirakatdísz. És a kérdezőt taszítja. Sok ilyen férfi van ám, csak udvariasságból nem mondják szembe - de itt anonim módon bátorkodott a kérdező ezeket mondani.


Weöres Sándor:

Ifjak és vének szépsége


Az ifjú arc, váltakozó vidám és szomorú tündéreivel: mozgalmas, szikrázó, örvénylő, csábító szépség.

Az öreg arc, szilárd formáival, a ráncok egyenletes hálózatával: nem csábító, önmagában-való, fenséges, nyugodt szépség.

A mai embert az érzékiség rángatja, csak a csábító-szépet ismeri s az öreg arc hatalmas szépségéhez kevésnek van szeme. S többnyire el is rútítják ifjú arcukat, nemiségük plakátját formálják belőle; s elrútítják öreg arcukat is, mert a fiatalság nyomorúságos roncsát őrizgetik rajta.


A szépség


A természetben mindig szép formák és szép színcsoportok vannak. Nézz meg egy férget, vagy egy darab trágyát: annak is szép színe és formája van.

Ha az ember a természettől valamit elvon, hogy saját kivánalma szerint alakítsa: az eredeti szépséget többé-kevésbé háttérbe szorítja rajta, s néha szépet, többnyire rútat formál belőle. A természet a végtelen alkotó végtelen szépségét hordja.

Az emberi készítmények a véges alkotók különböző szépségű művei.

2016. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!