Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani olyan szemöldö...

Tudtok ajánlani olyan szemöldök ceruzat/port vagy bármit, ami természetes hatást kelt? (Mint példaul a modelleknek)

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
MUA, MAC, Urban Decay, Nyx, a por természetesebb mint a ceruza.
2015. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát a titok elsősorban, hogy profin tudj sminkelni. Egy csodaszerrel nem érsz el semmit. Konkrétat meg nem lehet ajánlani látatlanban, mert a szín nem mindegy. Általában ceruzát vagy tust, púdert, zselét és korrektort is használnak.

A legtermészetesebb hatást meg azzal éred el, ha nem használsz semmit, max egy kis áttetsző zselével fixálod. Esetleg használj színben passzolót vagy kozmetikussal festesd be tartósan.

Hétköznapra szerintem nagyon felesleges feltűnően rajzolgatni, most nagyon trendi, de sajnos több ellenpéldát látok az utcán, mint kéne. :D

2015. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) és nem tudod hogy ezek milyen árban vannak. A márkákról itélve baromi drágák
2015. máj. 17. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legolcsóbb matt barna szemhéjfestékkel vagy szemöldökceruzával... sőt szemceruzával is lehet természetes hatást elérni, ha az ember tudja, hogy hogyan használja - pl. ceruzát sosem nyomunk erősen a szemöldökre, és nem úgy színezzük ki, mint a kifestőt, mert az a legdrágább cuccal is természetellenes lesz... nagyon finom mozdulatokkal, gyengén kell felvinni. És a szemöldök természetes formáját sem szabad átrajzolni.


Amit még tudok ajánlani, hogy ha sötét a hajad, akkor egy fokkal hamvasabb, szürkésebb színt válassz, mint amilyennek elsőre tűnik a szemöldököd, mert jóval természetesebb lesz a hatása.

2015. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

catrice-nél kapható szemöldökápoló szett, van benne két matt szemöldökpor, fésű és csipesz. de a catrice szemöldökceruzái is jók.

rossmannban, müllerben kapható

2015. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a mű hatást, viszont az alig látszó szemöldökömmel kezdenem kellett valamit. Nekem Essence-s szemöldök porom van, teljesen jó, olcsó is de vegyél hozzá egy normális ecsetet mert amit hozzáadnak az borzalmas :) Több mint fél éve van meg és még elég lesz egy jó darabig.
2015. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!