Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Iden lesz szalagavatom es...

Iden lesz szalagavatom es elso alkalommal keresek sminkfixalot de olvastam arrol is hogy sokan hajlakkal fujjak le ettol nem lesz ragados? Es mien fixalo sprayt tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én azt hallottam, hogy nem érdemes hajlakkal fixálni, mert kellemetlen érzés és megtörheti a sminket.

Szerintem próbáld meg az Essencével. 1200-300 Ft.

Vagy ha nagyobb összeget is tudsz rászánni, akkor ott a NYX 3790-ért.

2016. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vettem essence sminkfixálót, de nekem semmit sem használ, ugyanolyan könnyen lefolyik a sminkem akkor is ha a fél palackot ráfújom az arcomra. Szóval én azt nem ajánlom :)

Szerintem nem lesz ragadós a hajlakktól, dehát próbáld ki most, és akkor meglátod hogy milyen :)

2016. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. De ne a kezeden, tegyél fel egy sminket és úgy. Mondjuk szerintem buta ötlet. MAC Fix+ a legjobb.
2016. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MAC Fix+.
2016. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!