Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért rak magára ennyi kencét...

Miért rak magára ennyi kencét az, akinek alapból tökéletes a bőre?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy felrak egy réteg alapozót, vagy ilyesmi, hanem az ilyenekről:

[link]

Csomó hasonlót látok, akár olyat is, aki még ennél is többet használ.

Minek ennyire sok? Eleve szép bőre van, én mindent megadnék, hogy nekem ilyen lehessen, ezek meg eltakarják egy vastag mázzal...



2016. szept. 1. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Ezt én sem értem. Már-már undorodom ezektől.
2016. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
De ezen a nőn előtte is volt smink. o.O bírom, hogy minden ilyen sminkelős videós tökéletesnek állítja be magát. A kedvencem az volt, mikor full komplett alapozó+korrektorra felvitte valamelyik a mitesszer eltávolító kencét....miért(?):D
2016. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
A videó legelején nincs rajta smink. Amúgy meg azért rak magára ennyit, mert neki jólesik és szeret sminkelni, különböző termékeket, színeket kipróbálni. Lehet hogy valakinek ez felfoghatatlan, de a sminkelés sokaknak ugyanolyan hobbi mint másoknak a sport, rajzolás stb.
2016. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Mert így érzi jól magát, szeret sminkelni. Amúgy ha nem tetszik, akkor ne csináld, ne nézz ilyeneket, de más döntéseibe ne szólj bele.
2016. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert a sminkelés az ő hobbyja, szeret játszani a szinekkel és szeretia végeredményt.

A smink mégszebbé teszi és ő ezt ki is használja:)

2016. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Mi köze a kettőnek egymáshoz? Aki aknés, az tök mindegy mit csinál, akár sminkel, akár nem, a 3D-s pattanásokat nem tudja eltüntetni.


A véleményem az, hogy a lánynak eléggé androgün arca van, fiúnak is simán nézném. (Ha transznemű, nem akartam megbántani, mert akármiként azonosítja magát, gyönyörű.)

2016. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Már nem azért de ő nem szebbé teszi magát hanem elronditja az eleve szép arcát. Szerintem ez már túlzás hogy ennyi sminket rak magára egy nő.
2016. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted. Lehet, hogy szerintem is. És? Az ő arca. Nincs kontrollod felette. Innen választhatsz, hogy idegeskedsz rajta, vagy elfogadod.
2016. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hogy a félreértéseket elkerüljük:


1. Senkinek nem akarok beleszólni a döntéseibe. Pusztán kíváncsiság.


2. Nem idegeskedem rajta. Pusztán kíváncsiság.

2016. szept. 1. 21:42
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Én csak azt nem értem, hogy miért kell ilyen arcokat vágni egy sminkvideó közben... Amikor megmutatja a termékeket...
2016. szept. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!