Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért rak magára ennyi kencét...

Miért rak magára ennyi kencét az, akinek alapból tökéletes a bőre?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy felrak egy réteg alapozót, vagy ilyesmi, hanem az ilyenekről:

[link]

Csomó hasonlót látok, akár olyat is, aki még ennél is többet használ.

Minek ennyire sok? Eleve szép bőre van, én mindent megadnék, hogy nekem ilyen lehessen, ezek meg eltakarják egy vastag mázzal...



2016. szept. 1. 16:56
1 2
 11/18 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Mert mondjuk jól esik neki? :D A smink jó móka, sokan szeretnek sminkelni puszta szórakozásból, sőt, többen, mint szükségből. Hagyd, hadd csináljon mindenki a fejével, amit akar. Foglalkozz a saját arcoddal.
2016. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Miért jön mindenki azzal, hogy "beleszólok mások dolgába", amikor szimplán csak kíváncsiságból kérdezek valamit? :'D
2016. szept. 2. 17:15
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Mert ez nem kíváncsiság. Egyéni preferencia.
2016. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

De, ez kíváncsiság. Ki mit gondol, ki mit érez a témával kapcsolatban. Erre vagyok kíváncsi.

Egyébként meg ha már az egyéni szabadságról van szó, akkor nekem is pont ugyanannyi jogom van föltenni ezt a kérdést, a nélkül, hogy bárki leszólna/beleszólna a dolgomba. Megjegyzem, én nem szóltam le a lányt. Elfogadom a negatív válaszokat, de nem kell engem úgy beállítani, mint akinek nincs élete, és ezért állandóan más dolgával foglalkozik.

Elég sok ilyen sminkes videó, és vonalzóval húzott szemöldök folyik a csapból akaratom ellenére ahhoz, hogy egyszer késztetést érezzek, és megkérdezzem a véleményeket. Ezzel nem szólok bele senki dolgába.

2016. szept. 2. 18:52
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Pedig igencsak úgy hangzik, mintha nem lenne életed. Más életével kapcsolatban nem kíváncsinak kell lenni, hanem elfogadni. Ha kíváncsi vagyok, a fekete lyukakról olvasok, nem mások sminkelési szokásain filozofálok, hogy mit miért csinál.
2016. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne életem attól, mert a manapság divatba jött sminkelési szokásról kérdezek? Nyilván nem ez az a dolog, amire a legjobban kíváncsi vagyok, de a kérdést nem nagy erőfeszítés feltenni, és az ember egyszerre ezer meg ezer féle kisebb-nagyobb jelentőségű dologra lehet kíváncsi. Ez nem azt jelenti, hogy nincs élete. Manapság mindenkire rámondják ezt, aki egy másik emberrel kapcsolatban mondani, vagy kérdezni merészel valamit. :'D
2016. szept. 2. 19:38
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Ebben semmi kíváncsiság nem volt, eleve passzív agresszív stílusban tetted fel az egész kérdést. A te saját negatív véleményeddel egyetértő válaszokat vártál.
2016. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem. Nem csak azt vártam. Nehogy már te akard megmondani, hogy én mit vártam, és mire nem vagyok/vagyok kíváncsi. Ezt csak én tudhatom.
2016. szept. 3. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!