Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú FEHÉR körömlakk...

Milyen márkájú FEHÉR körömlakkot használtok?

Figyelt kérdés
Valami nagyon tartósat tudtok ajánlani? Ami most van nekem, az kb. egyszer megfürdök, le tudom húzni a körmömről. :S Ha védőlakkozom, mégrosszabb.
2010. ápr. 21. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A fehér az s-he Style Zone rá pedig Manhattan Top Coat fedőlakk.

De még így is inkább ajánlatos fürdés után körmöt lakkozni, mert hiába tűnik már úgy, hogy megszáradt, ha nekiütöd valaminek, szinte biztos, hogy kezdheted elölről..

2010. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Esme.avantgarde ***** válasza:
Essence, de nem a francia, hanem a színes-fehér. 3-4 napig tökéletes 2 rétegben.
2010. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig kerestem olyan fehéret ami matt és nem csillog..ha ilyet keresel MOYRA!nagyon tartós, nagyon szuper!;)
2010. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is sokáig kerestem franciamanikűrhöz való fehér lakkot. Essence silky pastel (french manicure) 2 rétegben. Fedőlakk pedig szintén az essencetől pro white effect ami UV-ban világít. Nekem beváltak.
2010. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!