Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14-16évesek! Milyen színű...

14-16évesek! Milyen színű körömlakkot használtok szívesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami szép színű körömlakkot venni,most van átlátszó és gyöngyházfényű,illetve piros csillogós és kék díszítőlakkom.Valami nem brutál szín kellene,mert apukám nem igazán van oda a körömlakkozásokért:D Már azon is kiakadt mikor nyáron a gyöngyházfényűvel kifestettem a körmömet és a tetejét kékkel áthúztam.Pedig szép volt:)

No meg a suliba se szóljanak érte a tanárok.

Ha tudtok linkelni is,azt megköszönném:)

(Színekbe most a kékes,zöldes,türkizes,barackos árnyalatok tetszenek.)

14,5/L


2009. okt. 24. 11:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és ha tudtok tippet adni,hogy hogyan lehet egyszerűen szép mintát csinálni körömre azt is írjátok le légyszi,mert nekem még nem igazán meg:( ügyetlen vagyok talán:S
2009. okt. 24. 11:10
 2/16 anonim ***** válasza:

Én bármilyen körömlakkot szívesen használok, kivétel a fekete. pfúúj az nagyon utálom.

Amugy ismerős a helyzet, nekem se szereti apukám. XD

Nekem ezek a színek jönnek be:

[link]

<-- itt a fekete kivételével mind tetszik, és a halvány rózsaszín, a barnás nem is annyira feltűnő szerintem.

[link]

<-- a neon színű körömlakkok, most nagyon divatosak, a tinik körében, bár azt gondolom, nem igazán hordanád a suliba:DD inkább nyáron..

[link]

<-- még ezek között is vannak, nem annyira feltűnőek.

2009. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

az utolsó linken a legalsó,bal oldali nagyon-nagyon szép:))

hát a neonosak meghagyom nyárra,azt hiszem a tanárok nem örülnének neki a suliban:P

2009. okt. 24. 11:26
 4/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

ezek még nagyon-nagyon tetszenek. =) katt. a körömlakkra, és mintázva is megmutatja:D

[link]

14/L

2009. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Fekete, mert az elég extrém és mindenhez megy:D De csak rövid körmön mutat jól, hosszún elég gáz:/ De most nem rossz, tök boszorkányos, Halloween környékén szódával elmegy.

Vörös, mert az alap:D

Mást nem nagyon, max színtelent, de azt csak ritkán. Fekete-vörös, az a legjobb:D Néha egyik kezemen ilyen, másikon olyan.

2009. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
piros, francia manikűr, gyöngyházszínű lakkok. a feketét nem szeretem :) de nyáron az élénkebb színek is jöhetnek (:
2009. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Fúúh, nekem mindig más színű és mintájú a körmöm:D

De az örök kedvenc az, amikor azzal a halvány rózsaszínnel, ami a francia manikűrhöz való, kifestem a körmeimet, és oylan, mintha alapból oylan szép körmemim lennének:DAmúgy én mintát egy fogpiszkáló segítségével szoktam csinálni.Egy papírlapra rakok egy kevés körömlakkot, fogpiszálóval pöttyöket rakok a körmömre(5öt) virágformában, és a pöttyök közepétől "behúzgálom" a lakkot középre, és az tökszép:DLegalábbis nekem tetszik:)

Bocsi ha nem érthető, csak szólj és megpróbálom jobban elmagyarázni:P:DDe amúgy én fogpiszkálóval smile-kat meg midnenfélét szoktama körmeimre írkálni.Nekem tetszik:)

Ja és ha tetszik ez a halványrózsaszínes 5let, akkor ajánlom az Oriflames körömlakkot.Nekem eddig az jött be a legjobban, mert tartós és szép, természetesnek néz ki tőle a körmöm:)De bármelyik más halványrózsaszín megteszi, amit drogériákban vehetsz.Pl.Astor Lycra Flex:)

2009. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én most főleg lilát használok, de még feketét, sötétkéket vagy átlátszót szoktam. Meg ritkán pirosat is.

14/L

2009. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én átlátszót használok mert suliban nem lehet tesitanárom megöl érte :D:D

de amugy hétvégén meg amikor kedvem tartja világosabbakat használok ezüstöt imádom :D(L)

2009. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fekete, Narancs :)
2009. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!