Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel tudnám megerősíteni a...

Mivel tudnám megerősíteni a kormeimet hogy ne torjon le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindig a mutato es a huvelyk ujjamon letorik a kormom. Mit tegyek? Az jo ha estenkent olajjal kenegetem? Valaki valamit mondjon. :(
2016. szept. 4. 10:04
 1/3 anonim válasza:

Szia! Kb. egy éve nekem os törékeny volt meg szétvált. Utána elkezdtem az Essence-nek az Ultra Strong Nail Hardener körömlakkját használni. Egyik nap felkenem (tegyük fel vasárnap este) és utána 2 nap múlva, (de úgyis érzed,hogy egy kicsit kopik)lemosom és újra festem. (ez pedig ha a vasárnaphoz nézzük, kedd este). Azóta olyan szépek megerősödött úgy örülök neki. Eddig kb. meg se nőtt a körmöm, de most már szép hosszúak (csak a röpitől tör le😵)


Ja és pluszba: én azóta ollóval nem is vago csak reszelőt használok abból is a nem fémes...ezt nem tudom jól megmondani tudod amelyik inkább ilyen papír alapú.


Ja és a kérdésed: ha olajjal kened az is jó, bár én kicsit lusta vagyok, de kb havonta egyszer az olívaolajat összekeverem citrommal (ez ffehéríi a körmöket) egy tálba amibe belefér mindkét kezem. Szóval nem kell sokat öntened csak hogy ellepje a körmeid. Majd 20 percig "áztatom" benne. Ha van időd lehet gyakrabban is és tovább is benne hagyhatod.


Remélem tudtam segíteni!

2016. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segitettel es nagyon szepen koszonom.:)))))))
2016. szept. 5. 14:15
 3/3 anonim válasza:
A-vitamin!
2016. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!