Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki, ha rúzsmintából megrende...

Ciki, ha rúzsmintából megrendelek eg, de aztán nem veszek egy rúzst sem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 10:16
 1/7 A kérdező kommentje:

*megrendelek egy csomót

Véletlenül elkükdtem.

2016. szept. 5. 10:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A minta azért van, hogy kipróbáld. Ha meg nem tetszik, akkor nyilván nem vásárolod meg.
2016. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tetszeni tetszik, de nagyon ritkán használok rúzst. A minta is bőven elég kb. 2 évre, így nem látom értelmét venni egy drága rúzst, amikor egy a fele áráért van pl 5-6 féle rúzsom.
2016. szept. 5. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele.Jó ha félévente használok valami színesebb rúzst..Megkérdezhetem honnan rendelnéd őket?:) 16/L Ja és a kérdésre a válasz:Egyáltalán nem ciki.Ugyanúgy fizetsz érte csak neked az a mennyiség is elég.Én főleg a rossmannba szeretem ezeket a mintákat kirpóbálgatni és ott sem ciki ha nem fogod megvenni a magy terméket.
2016. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy*
2016. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nekem van vagy 20 pici Avonos rúzsmintám. Én inkább drogériában szoktam vásárolni sminkeket, de volt lehetőségem rendelni ezekből mintát, szóval kiválasztottam találomra 20-at, és néha azokat használom.
2016. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is avonból rendeltem őket.

Köszönöm a válaszokat :)

2016. szept. 6. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!