Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit javasoltok ilyen szemöldök...

Mit javasoltok ilyen szemöldökhöz?

Figyelt kérdés

[link]



Szinte teljesen ugyanaz a szemölököm mint Cara-jé.Persze neki jól is ál meg minden de nekem nem tetszik, olyan kislányos az arcom tőle.

Mindíg nézem ezeket hogy milyen jó lenne ha nekem is ilyen ritka szemöldököm lenne mert az olyanból olyan szépet lehet csinálni..:


[link]


Kozmetikusnál voltam már de szinte semmit sem változtatott a szemöldökömön.Még valahol ki sem szedte a gyanta a szőrt...pedig nem a lególcsóbbhoz mentem..na mindegy...szerintetek hogy formázzam?Nem nagyon értek ezekhez(16L)Esetleg ha tudtok hozzá valami videót akkor nagyon megköszönném. :)



2016. szept. 9. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Küldesz róla képet privátba?
2016. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
És mond miért akarod tönkretenni a szemöldököd? Mi a jó abban ha megrajzolt, mű szemöldököd van?
2016. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
szerintem ne csinalj vele semmi, hidd el sok lany szeretne dus szemoldokot..
2016. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
jah es formazni szerintem egy kozmetikus megtudna csinalni hisz, cara-e is megvan csinalva :D
2016. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak jó ha dús, annál szebben lehet formázni
2016. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Hidd el, egy vékony szemöldökkel sokat kell küszködni, hogy jól nézzen ki.
2016. szept. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!