Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon tetszik a nyelv piercin...

Nagyon tetszik a nyelv piercing, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Mivel még nem volt semmiféle piercingem, de nagyon tetszik a nyelv pc és szeretnék egyet, félek egy picit, hogy fáj vagy mennyire kell utána vigyázni és meddig?

Egyébként fiú vagyok ha ez valakit érdekel.



2015. jún. 8. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos jól meggondoltad?Utána valoszínű soha többet nem tudod kiszedni!De ha így akarod!Itt van egy link ezen mindent megtudsz!

[link]

2015. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Utolsó ugye most csak vicceltél? Már hogy ne tudná kivenni soha többé---???


Nekem már egy ideje van nyelvpc-m, ha kiveszem (!), olyan, mintha soha nem is lett volna. H nem szoktam volna meg a helyét, azt se látnám, hova kell rakni. Ha pedig 1-2 napig nincs benne, be is forr a lyuk.


Jobb lenne, ha inkább alaposan utánanéznél, de azért pár megjegyzés:

- Én az első hónapban minden étkezés után fogat mostam, azután fertőtlenítettem:


Fél

kávéskanál

sót feloldasz egy kis pohár meleg (de nem forró) vízben és belemártod kb. 2 percig. Ezt naponta többször is el kell végezni.


- Ne egyél semmilyen tejterméket, ne fogyassz alkoholt és ne dohányozz a kezdeti időszakban! (kb. 1 hónap) A könnyű ételek, mint pl. a nem túl fűszeres levesek megteszik. (De kerüld a hosszú tésztákat.) Ha főzeléket eszel, olyasmit, amihez tej kell, használj szójatejet.

-Ne nyúlj szabad kézzel a nyelvedhez (maximum alapos szappanozott kézmosás után). Ne mozgasd a pc-t, mert meghúzódik és feldagad. (Az első héten mindenképpen meg lesz dagadva, éppen ezért hosszabb szárú ékszert is raknak be először, de ha piszkálod, újra feldagadhat még kb. egy hónapig)


Amikor én csináltattam, csak egy kis szúrást éreztem (elérzéstelenítették), bár vérzett melletet kissé, de nem fájt igazán. Az első éjszaka ellenben, mikor kiment az érzéstelenítő hatása, borzalmas volt. De ha azt túlélted, utána már csak jobb lesz :) Én felkeltem éjjel, mert jegelnem kellett. Hosszútávon nem lesz tőle beszédhibád, csak a kezdeti időszakban fogsz kissé furcsán beszélni, mikor ösztönösen kímélni akarod a nyelved, mert fáj, ha mozgatod.


Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.

2015. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!