Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ovális arcformához, áll alá...

Ovális arcformához, áll alá érő bubifrizurához milyen formájú, stílusú szemüvegkeret illene legjobban?

Figyelt kérdés

SZámomra rémálom a szemüvegvásárlás. Már vagy hat-nyolc szemüvegem volt, de egyik sem az igazi, képtelen vagyok egyedül rátalálni arra, ami szépít, nem pedig elcsúfít. Kontaktlencsét sajnos nem tudok viselni:(


Nagyon hálás lennék, ha segítenétek. Még néhány részlet, ami talán fontos lehet: 37 éves vagyok, de kisgyermekes, nagyon fiatalos. Öltözködésben klasszikusan elegáns, de egyszerű ruhákat szeretek, mivel tanár vagyok, a munkahelyem is ezt követeli meg, de hétvégén is szövetnadrágot szeretek viselni blúzzal például. Kicsit kidülledő szemem van, és van némi méretbeli eltérés a kettő között, ami különösen akkor feltűnő, ha a keret az egyik szememet teljesen takarja, a másiknál viszont a szemhéj egy részét felül nem, tehát viszonylag nagy méretben gondolkodom. A szemem szürkéskék, szemöldököm természetes formájú, de elég vékony és világos (elbírná szerintem a karakteres keretet), a hajam középbarna, bőven állig érő bubifrizurát viselek, az arcom formája eléggé szabályos ovális.


Olyan szemüveg lenne az álmom, ami elég karakteres ahhoz, hogy kvázi smink helyett is feldobja az arcomat. A vékony keretes, keret nélküli darabok egyáltalán nem állnak jól. Milyet ajánlanátok?


(Ideális esetben az optikában segítenének a választásban, de kisvárosban élek, itt a legjobb optikában is csak kitesznek rengeteg keretet, és miután felpróbáltam tízet, csak összezavarodom:(


2016. szept. 9. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a leírás alapján cicás fazonú keret, kerek lencsével ugrott be.
2016. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ma voltam optikában, és tényleg, bár eddig el nem tudtam volna képzelni, és magamtól eszembe nem jutott volna ilyen keretet kérni, de az enyhén cicás ív állt a legjobban, most pár keret félre van még téve holnapig, hogy ülepedjen a döntés:)
2016. szept. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!