Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalagavatón hogy illik?

Szalagavatón hogy illik?

Figyelt kérdés

Mit javasoltok szalagavató előtt? Mire figyeljek oda? Milyen frizurát érdemes csináltatni (hosszú szőke haj)? Mennyivel a tánc előtt? A smink mennyire legyen erős? Profival csináltassam? Ékszereknek mit szokás felvenni? Milyen cipő ajánlott?


Segítsetek, el vagyok veszve! :(


2016. szept. 10. 16:36
 1/1 anonim válasza:
A frizurát illetően olyat válassz, ami egész nap/este kényelmes lesz, nem lóg folyton a szemedbe. Nekem fel volt tűzve kontyba a felső része, alul loknis volt, a kontyba fehér virágokat tűzött a fodrász. Mivel hosszú a hajad, valamilyen leengedett frizura mellett döntenék. A fodrász jó tartósra csinálja a frizurát, ezért akár már délelőtt is mehetsz, persze az is befolyásolja az időpontot, hogy lesz-e még aznap próbátok. A sminkemet magamnak csináltam, nem volt erős. Nincs olyan fotózás, mint esküvőn, ezért szerintem nem is kell, hogy erős legyen. A cipő ne legyen túl magas sarkú, főleg ha nem vagy hozzászokva, mert a nap vége messze lesz... Az ékszert a ruhához válaszd, arra figyelj, hogy ha díszes, akkor az ékszer egyszerű legyen, hogy ne legyen csicsás az összhatás. Remélem segítettem. :-)
2016. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!