Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szalagavatón van-e szülővel...

Szalagavatón van-e szülővel tánc? Hány számot illik táncolni? Én nem tudok jól táncolni és nem is szeretek.

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 16:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem van, vagyis nálunk jellemző volt. Nem szervezett keretek között, szóval nem kötelező jelleggel de illik. Ha fiú vagy kérd fel anyukádat egy táncra, nem baj ha nem táncolsz jól, ő boldog lesz :) Elég egy szám erejéig.
2015. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk ott sem voltak a szülők...
2015. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van.

Egy számot szoktak általában - legalább.

2015. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Iskola függő hogy hol mi a hagyomány. Sok szalagavatón a tánc a jellemző amit műsorként adnak elő az osztályok, de ahol nem jut mindenkinek partner ott külön más műsort szoktak előadni.


Szalagavató utáni bulin a szülők nem szoktak ott lenni, az általában csak az osztály és esetleg a tanárok bulija, ott nincs tánc. Bár vannak olyan iskolák ahol a szülők is hivatalosak és bizony kell táncolni a szülőkkel, de ez iskola és szervezés függő, nálunk nem volt ilyen, tesómékén sem volt. Húgomnak nemrég volt a szalagavatója pontosabban januárban ahol elég nagy hagyomány ez hogy kötelező tánc minden osztálynak 3 számot kellett táncolnia különböző stílusban, keringő alap, volt modern tánc amit közösen adott elő az osztály és ugye mindenki a párjával akik keringőztek külön kellett táncolniuk egy szám erejéig az mindegy volt hogy milyen stílusban, lényege az volt hogy szalagtűzés után kellett előadni. Ott is ugye volt szalagavató utáni bál ahová a szülők is megvoltak hívva egy koccintás erejéig de nem volt szülő, gyerek tánc.

2015. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy tánc "kötelező" programelem, mindenki az ellenkező nemű szülőjével táncol. Nálunk úgy volt, hogy a tanár tánc végén mindenki helyére kísérte a tanárját, egy odakészített vázából vett egy szál rózsát, azt átadta az anyukájának és akkor kérte fel táncolni az anyukáját/apukáját.

Utána a buliban már nem kötelező táncolni, sőt ottmaradni sem kell.

Lehet, hogy utálsz táncolni, de használd ki a lehetőséget, ki tudja lesz.e még alkalmad egy "hivatalos" táncot járni anyukáddal.

2015. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sztbali válasza:
Én se táncolok túl jól, de felkértem anyukámat és húgomat egy táncra a szalagavatómon és a húgom szalagavatóján is volt egy tánc a húgommal. Általában egy számot illik és szerintem ezt a szülő dolgot nem kéne problémakánt felfogni.
2015. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!